برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

یکی از صنف های بسیار فعال در زمینه ی محیط زیست چاپخانه ها می باشند که در فعالیت های خود در هنگام کار با دستگاه چاپ بنر باید به نکات بسیاری توجه کنند. انتخاب جوهر دستگاه چاپ بنر و خرید آن یکی از نکاتی است که در این خصوص بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به 4 عامل مهم برای تهیه ی مرکب توجه کنند:

- جنس جوهر دستگاه چاپ بنر به گونه ای می باشد که از موادی تشکیل شده است که تجدید پذیر می باشد و از روغن های خاص مانند برزک، سویا، کرچک و رزین تولید گردیده است.
- ترکیبات مرکب دستگاه چاپ بنر باید به گونه ای باشد که در آن از مواد آلی فرار کمتر استفاده شده باشد.
- مواد تشکیل دهنده ی مرکب دستگاه بنر باید به دور از هرگونه مواد سمی باشد
- مرکب موجود نباید در فرآیند بازیافت یا تجزیه طبیعی سطح چاپ شون هیچگونه دخالت یا ممانعتی داشته باشد

روغن های طبیعی مانند روغن سویا، روغن ماهی و تالو و .... از روغن های طبیعی می باشند که از حیوانات و گیاهان به دست آمده است و از زمان های گذشته در صنعت مرکب سازی از آن استفاده های فراوان شده است. این امر بسیار روشن است که مرکب هایی که اینگونه تولید می شوند بسیار تضمین شده تر از روغن های نفتی می باشند و سالم تر می باشند و دلیل آن هم این می باشد که خاصیت تجزیه پذیری دارند و به محیط زیست آسیب کمتری وارد خواهد کرد.

مواد آلی تشکیل شده از مواد نفتی می باشند و دلیل کمتر استفاده کردن از آن در مرکب همین می باشند. با توجه به فرآیند خشک شدن دستگاه چاپ بنر مقدار مصرف این نوع مواد مشخص می شود. در صورتی که مرکب چاپی با استفاده از اشعه های مخصوص قابل خشک شدن می باشد پس می توانید از مواد آلی در آن کمتر استفاده کنید. اما مرکب های کلدست رول یا ورقی به مقدار بیشتری مواد آلی نیاز دارد. در جوهرهای هیست ست رول میزان استفاده از مواد آلی به میزان 40 درصد افزایش خواهد یافت. از دیگر انواع جوهر که میزان استفاده از مواد آلی را به بیشترین حد ممکن خود می رساند جوهرهای مرکب فلکسو می باشد که این مقدار را تا مرز 70 درصد برده است.

علاوه بر محیط زیست، حفظ سلامت افراد یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در هنگام کار با جوهر دستگاه چاپ بنر اهمیت دارد. تولید کنندگانی که در کار تولید جوهر دستگاه چاپ بنر فعالیت می کنند از استاندارد واحدی به نام OSHA پیروی می کنند که نباید مواد سمی را در جوهر خود به کار ببرند و از استفاده از آن به طور کامل پرهیز کنند.  جیوه و سرب از مضر ترین فلزاتی می باشد که بسیار برای سلامت انسان خطرناک است و همچنین عامل بیماری سرطان نیز می باشد. مرکب های فلکسو و گراور متاسفانه از جمله انواع جوهرهایی می باشند که در آن ها از این مواد مضر به کار برده شده است.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم