برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

شما باید برای دستگاه چاپ بنر خود رول هایی را انتخاب کنید که دارای کیفیت و وزن متناسب باشند. رول های بنر در بازار به انواع مختلفی وجود دارند که می توانید با توجه به نوع مصرفی خود آن را تهیه نمائید.

انواع رول دستگاه چاپ بنر:

رول 8 اونس برابر تقریبی 226.7 گرم
رول 10 اونس برابر تقریبی 283 گرم
رول 13 اونس برابر تقریبی 368.5 گرم
رول بنر 18 اونس برابر تقریبی 510 گرم

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که معنی این اعداد و اندازه ها چه چیزی می باشد؟ با استفاده از این اعداد متوجه خواهید شد که چه مقدار و اندازه ای برای بنر شما مناسب می باشد، با این وجود شما با توجه به اندازه دستگاه چاپ بنر و نوع مصرفی خود مقدار اندازه ی رول را مشخص خواهید کرد. این اعداد به شما نشان می دهد که بنر چند متر مربع اندازه دارد. به طور مثال در صورتی که یک شیتی را برای چاپ انتخاب کنید که 1 متر مربع از 13 اونس رول بنر باشد پس باید رول با وزن 13 اونسی را انتخاب نمائید. همچنین اگر شیت یک متر مربعی از 18 اونس رول بنر باشد وزن آن 18 اونس می باشد. بنری که دارای وزن کمتری از بقیه می باشد 10 اونس می باشد که همچنین دارای مقاومت کمتری می باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان سبکی وزن رول بنر به معنای خوب نبودن آن نمی باشد و می توان از آن در دستگاه چاپ بنر استفاده نمود. در صورتی که متریال چاپی شما دارای وزن کوچکی است و همچنین می خواهید از آن در محیط های بسته استفاده نمائید می توانید از رول بنر 10 اونسی استفاده کنید. در حالی که از رول بنرهای 13 اونسی در محیط های باز استفاده می شود که بیشتر در معرض وزش باد قرار دارند.

اگر قصد دارید بنرهای بسیار بزرگی را با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ برسانید باید از رول بنرهای 18 اونسی استفاده کنید تا بتوانید از آن در محیط های باز استفاده کنید. دلیل انتخاب این رول بنر مقاومت بسیار بالای آن می باشد. البته کمتر از رول بنرهای 18 اونسی استفاده می شود و می توانید در ایران از رول بنرهای 8 اونسی استفاده کنید که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. این بنرها برای چاپ هایی مناسب می باشند که مناسبتی می باشند و تاریخ مصرف آن ها تا یک هفته می باشد.

در صورتی که سفارش کار خود را به یک شرکت خدماتی چاپ بنر بدهید در صورتی که آن شرکت حرفه ای باشد قبل از انجام سفارش شما سایز کار چاپیتان را برای انتخاب نوع بنر دستگاه چاپ بنر خواهید رسید تا بتواند بنری را تحویل مشتری بدهد که کیفیت مطلوبی داشته باشد. با این حال شما حتی با خواندن نکات بالا مواردی را که قبل از سفارش کار باید جویا شوید را خواهید دانست و در قبال پرداخت هزینه، خدمات خوبی تحویل خواهید گرفت.

با این وجود تنها وزن بنر برای چاپ آن با دستگاه چاپ بنر کافی نمی باشد. به دلیل آن که در شرکت های متفاوت، چگالی بنر با توجه به بافت آن متفاوت می باشد. پس بهتر است در هنگام خرید بنر از این موضوع اطمینان یابید که کار چاپی شما بهترین کیفیت را داشته باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم