برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

نکته اول: کالیبره نمودن دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

موادی که اپراتورها برای دستگاه چاپ بنر اکوسالونت استفاده می کنند دارای ویژگی های متفاوتی می باشند که بسیاری از چاپخانه ها آن را مورد استفاده قرار می دهند. به همین دلیل رول وینیلی که دارای اندازه ی 2 میلی متر باشد با مواد پارچه ای که دارای اندازه ی 15 اونس باشد از نظر ضخامت کاملا فرق دارد. فاصله ای که هد دستگاه چاپ بنر اکوسالونت با سطح مواد مصرفی دارد با دیگر دستگاه های بنر متفاوت می باشد. به همین دلیل بهتر است با توجه به موادی که شما برای چاپ بنر خود مصرف می کنید، دستگاه چاپ بنر خود را انتخاب نمائید. در صورتی که این نکته را رعایت نمائید آنگاه بنر با کیفیتی را چاپ خواهید کرد.

نکته دوم: تنظیمات پیشین دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

تعداد زیادی از دستگاه های اکوسالونت دارای پیش تنظیماتی می باشند که شما می توانید با توجه به نوع مواد مصرفی خود آن را تنظیم نمائید و همچنین برای کالیبره کردن دستگاه آن را ذخیره نمائید. با انجام این تنظیمات تنها در دفعه ی اول پس از هربار انجام عملیات چاپ تنها نیاز است تنظیمات مورد نیاز شما در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت لود شود. شما حتی می توانید در برخی از این دستگاه های اکوسالونت برای تنظیمات خاص نام هایی را تعیین کنید.

نکته ی سوم: مرکب دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

یکی از موارد بسیار مهمی که در هنگام کار با دستگاه چاپ بنر اکوسالونت باید دقت کنید انتخاب جوهر مناسب برای چاپ می باشد.  همانطور که در مطالب قبلی گفته انتخاب جوهر ارزان ویژگی خوبی برای انتخاب ان نمی باشد. به همین دلیل بهتر است کمی هزینه ی بالاتری را برای خرید مرکب پرداخت کنید.

نکته ی چهارم: پیدا کردن فروشنده ی خوب

این نکته از مهم ترین نکات انتخاب دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می باشد و باید به این موضوع بسیار توجه داشته باشید که دستگاه مورد نظر خود را کجا خریداری می کنید. در صورتی که شرکت ارائه دهنده ی دستگاه اکوسالونت پشتیبانی خوبی نداشته و همچنین گارانتی نداشته باشد نمی توانید به راحتی به آن اعتماد کنید و انتخاب آن سخت خواهد شد. پس بهتر است قبل از اقدام به خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت کمی در بازار درباره ی ان تحقیق و پرس و جو نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار