برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در مطالب قبلی دانستیم که یک دستگاه چاپ بنر از یک بخش مکانیکی و یک بخش کامپیوتری تشکیل شده است که هرکدام به دیگری وابسته باشد. با استفاده از سیستم کامپیوتری می توانستیم به نرم افزارهای گرافیکی دسترسی داشته باشیم و بنرهای که قرار است با دستگاه چاپ بنر به چاپ برسد را طراحی کنیم. نرم افزارهای مختلفی برای این کار وجود دارد که شما با شناخت کامل از آن ها می توانید یک بنر بسیار حرفه ای را طراحی نمائید.

در مطالب قبلی بیان کردیم که این گونه نرم افزارها، وظیفه ی تجزیه و تحلیل تصویر را برعهده دارند و با استفاده از آن ها می توانید پردازش های مختلفی انجام دهید. پس از آن که تصویر توسط نرم افزار دستگاه چاپ بنر آماده سازی شد، آنگاه دستور چاپ آن به دستگاه صادر شده و شما می توانید با توجه به سایز مورد نظر خود آن را چاپ نمائید.

بخش مکانیکی دستگاه چاپ بنر نیاز به این دارد  تا با استفاده از جوهر موجود کار چاپ را انجام دهد به همین دلیل کار تزریق جوهر به مخزن ورودی را انجام خواهد داد. انواع مختلفی جوهر برای دستگاه چاپ بنر که دارای نام های مختلفی می باشد مانند سالونت، لاتکس و ... که می توانید با کمی تحقیق و پرس و جو بهترین نوع آن را برای دستگاه خود خریداری نمائید.

با مطالعه و تحقیق شما می توانید بهترین نوع هد یا جوهر را برای دستگاه بنر خود خریداری نمائید.

پس از آن که موتور دستگاه چاپ بنر به طور کامل راه اندازی شد آنگاه فرآیند انتقال جوهر و ترکیب شدن آن صورت خواهد گرفت و در طی انجام فرایند انتقال جوهر، هد و نازل ها می توانند با استفاده از جوهر موجود عملیات چاپ را نیز انجام دهند. در هر دستگاه چاپ بنری رول مخصوصی تعبیه شده است که برای کشیدن بنر مورد استفاده قرار می گیرد و بنر با استفاده از آن به آرامی حرکت خواهد کرد و هد دستگاه چاپ روی بنر حرکت می کند. در صورتی که این حرکت به طور همزمان انجام شود، آنگاه فرآیند انتقال جوهر روی سطح بنر انجام خواهد شد و عملیات چاپ صورت خواهد گرفت.

پس از اتمام فرآیند انتقال جوهر و با زمان کافی و برش بنر آنگاه عملیات چاپ به پایان خواهد رسید. این موضوع را در نظر داشته باشید که تمامی مراحل به آسانی صورت نخواهد گرفت و با برنامه ریزی تخصصی تمامی این مراحل طی خواهد شد و به همین منظور اپراتور باید اطلاعات دقیقی در این باره داشته باشد.

به همین منظور این تصور را نداشته باشید که کار اپراتور دستگاه چاپ بنر آسان می باشد و تمامی کارهایی که او با دستگاه چاپ بنر انجام می دهد نیاز به اطلاعات تخصصی بسیار بالایی دارد.

 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم