برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع پیشرفت های شگرفی در خصوص تبلیغات به وجود آمده است که با وجود پیچیده بودن، گستردگی بسیاری در دنیای تجارت دارد. صنعت تبلیغات تحول بسیاری در ایجاد مشاغل، به وجود آورده است که در زمینه های بسیار مختلفی نیز نفوذ کرده است. در چند سال آینده تبلیغات را به عنوان جنبه های مختلفی از صنعت می شناسند که تا به امروز از آن به عنوان صنعت تبلیغات یاد می کنند.

یکی از بهترین و عمده ترین راهکارها برای تبلیغات، چاپ بنر و لارج فرمت می باشد که با استفاده از دستگاه چاپ بنر انجام می شود.  موارد بسیار متفاوتی در تبلیغات چاپی وجود دارد. یک سری از تبلیغات می باشند که روی کاغذ انجام می گیرد و سایز آن ها نیز کوچک می باشد. یک سری دیگر از تبلیغات روی لمینت چاپ خواهد شد. متریال دیگری هستند که به آن ها لارج فرمت می گویند و با استفاده از دستگاه چاپ بنر و دستگاه های اکوسالونت انجام می شود. یکی از پرکاربردترین دستگاه های لارج فرمت، دستگاه چاپ بنر می باشد که به خوبی توانسته است جای خود را در صنعت تبلیغات باز کند.

بازار تبلیغات، بازاری می باشد که ورود به آن بسیار ساده است اما کار کردن در آن مشکل می باشد به همین دلیل است که نمی توان کار با دستگاه چاپ بنر را کاری ساده دانست. چاپخانه هایی که دارای دستگاه چاپ بنر می باشند و یا منبع درآمد دارند در زمینه ی گرفتن سفارشات و چاپ زنی مشکلات بسیاری دارند.

به عنوان مثال از معایب دستگاه چاپ بنر این مورد را می توان ذکر کرد که نمی توان از آن در منازل مسکونی استفاده کرد. این دستگاه با دستگاه های پرینتر کوچک معمولی یا دستگاه هایی که کار کتد لمینت را انجام می دهند متفاوت می باشد. بوع نامطبوع جوهر دستگاه چاپ بنر یکی از مشکلات آن می باشد. به همین منظور شهرداری در تلاش است چاپخانه هایی که دارای دستگاه چاپ بنر می باشند را به خارج از شهر منتقل کند. البته اجرائی شدن این طرز زمان بر می باشد اما باید راهکارهایی را برای تصویه و پخش بوی جوهر دستگاه به کار گرفت که موجب ناراحتی و اذیت همسایگان و مردمان اطراف چاپخانه نشود. به همین دلیل کار با دستگاه چاپ بنر در تبلیغات نسبت به دیگر دستگاه ها نیز متفاوت می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار