برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

تولید تابلوهای تبلیغاتی تکنیک ها و روش های متفاوتی دارد که یکی از آن ها استفاده از دستگاه چاپ بنر می باشند که نسبت به دیگر تکنیک ها بالاتر می باشد و حجم بیشتری از تابلوها را نیز تولید نماید. همچنین سرعت تثبیت شدن جوهر و خشک شدن آن به وسیله ی دستگاه های بنر نیز بالاتر می باشد، از همین روی نیازی نمی باشد تا به طور طولانی مدت صبر کنید تا جوهر خشک شود.

بالا بودن سرعت چاپ و همچنین زود خشک شدن جوهر موجود باعث می شود میزان پاسخگویی به مشتریان بیشتر شود و از سویی درآمد سالانه و روزانه ی آنان نیز بالاتر خواهد رفت. امروزه انواع بسیار متفاوتی از دستگاه چاپ بنر به بازار عرضه می شود که قیمت هریک از آن ها با توجه به سرعت و کیفیتی که دارد تاثیرگذار خواهد بود.

بسیاری از انواع دستگاه چاپ بنر قادر خواهند بود که عملیات چاپ را با سرعتی معادل 200 تا 3000 متر مربع در ساعت انجام دهد. در صورتی که شما از دستگاه بنری استفاده کنید که دارای ظرفیت بیشتری باشد آنگاه حجم بنرهای تولید شده توسط شما بیشتر خواهد بود و طبیعتا خواهید توانست جوابگوی تعداد بیشتری از مشتریان باشید. البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که نباید کیفیت را فدای سرعت کرد و در صورتی که قادر نخواهید بود این حجم از کار را از دستگاه چاپ بنر دریافت کنید می توانید درباره ی کیفیت چاپ به مشتری توضیحات بیشتری بدهید و او را توجیه کنید که چیزی که برای شما در چاپ بنر بسیار اولویت دارد، کیفیت کار می باشد.

دوام جوهر دستگاه چاپ بنر و استفاده از آن در محیط های مختلف

جوهری که برای دستگاه چاپ بنر استفاده می شود از ماندگاری بسیاری برخوردار است و می توان از آن نه تنها در محیط های داخلی بلکه در محیط های خارجی استفاده نمود. منظور از ماندگاری بالای جوهر دستگاه بنر، عدم واکنش آن به عوامل مختلف در محیط بیرون و عدم پاک شدن و خراب شدن آن می باشد. از سویی جوهرهایی که به طور معمول برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرند به وسیله ی مواد دیگر جذب نخواهند شد و پس از آن که خشک شوند به طور کامل روی بنر تثبیت خواهند شد. پس بنابراین این مورد مزیتی می باشد که باعث بیشتر شدن تعداد مشتریان و رضایت آن ها از کیفیت بنر چاپ شده خواهد شد.

در صورتی که تعداد مشتریان شما برای استفاده از دستگاه چاپ بنر بیشتر باشد آنگاه می توانید از خدمات بهتری مانند تخفیف استفاده کنید.

رنگی بودن تصاویر و نوشته ها و کیفیت بالای بنر

بسیاری از دستگاه های بنر این قابلیت را دارند که از انواع مختلفی از جوهرها با طیف های رنگی متفاوت استفاده کنند، این موضوع باعث خواهد شد دستگاه چاپ بنر قدرت مانور بهتری در چاپ انواع مختلفی از بنرها داشته باشد. این قابلیت این امکان را به کاربران خواهد داد تا پاسخگوی تعداد بیشتری از مشتریان باشد و بتوانند انواع متفاوتی از بنرها را به چاپ برسانند.

در واقع با توجه به آن که قیمت دستگاه چاپ بنر بالا می باشد اما به همان میزان تولید و شاید بیشتر می تواند پاسخگوی سرمایه گذاری باشد.

نازل هایی که به طور معمول در دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرند نسبتا ریز می باشند و می توانند طرح های رنگی با حساسیت بسیار بالا را تولید نمایند. در صورتی که این نازل ها کوچک تر باشند می توانند تصاویری را به چاپ برسانند با جزئیات بیشتر و کیفیت مناسب تر.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم