برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

بسیاری از شرکت های تبلیغاتی و حتی دفاتر قدیمی برای انجام کارهای تبلیغاتی و چاپی خود و حتی امور اطلاع رسانی از این دستگاه استفاده می کنند.

پس از گذشت چندین سال، عملیات چاپی به وسیله ی دستگاه های فتوکپی و پرینت انجام می شد که روی کاغذ و مقواهای نازک انجام می شد که این کار در همان چاپخانه های قدیمی صورت می گرفت. پس از توسعه ی دستگاه های فتوکپی و چاپ، فروش دستگاه چاپ بنر نیز افزایش پیدا کرد.

با وجود آنکه دستگاه های الکترونیکی و دیجیتالی چاپی و فتوکپی برای بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگرفت. پیشرفت های بسیاری در تکنولوژی آن ها به وجود آمده بود و در سال های متمادی انواع جدیدی از این دستگاه ها وارد بازار می شد اما باز هم ایرادات و مشکلاتی در این دستگاه ها وجود داشت. البته این موضوع را باید در نظر داشت که دستگاه های فتوکپی دیجیتالی مزیتی بسیار بهتر از دستگاه های مکانیکی قدیمی داشتند و با این وجود اشکلات و ایرادات آن ها به چشم نمیامد.

دستگاه های دیجیتال فتوکپی یا دستگاه های مکانیکی محدودیت های بسیاری در چاپ های رنگی داشتند اما دستگاه چاپ بنر همچین مشکلی نداشت و اپراتور می توانست با توجه به طرح رنگی به همان صورت با استفاده از جوهرهای موجود بنر را چاپ نماید. مورد بسیار مهمی که نتوانست فروش دستگاه چاپ بنر را با چالش مواجه کند آن است که تنها برخی از دستگاه های فتوکپی و چاپ می توانستند عملیات چاپ را به صورت رنگی انجام دهند و این برای یک صنعتگر که در مقیاس بسیار بزرگ می خواست در حوزه ی تبلیغات فعالیت داشته باشد بسیار مهم بود.

البته قیمت چاپ های رنگی با تیراژ بالا بسیار زیاد بوده و با توجه به کم شدن هزینه ها، باز هم هزینه ی چاپ های رنگی بالا می باشد.

یکی از معایبی که دستگاه های فتوکپی و چاپ نسبت به دستگاه چاپ بنر داشتند افزایش میزان آسیب پذیری کاغذ و مقوا و متریالی بود که با این وسیله به چاپ می رسید و همچنین محدودیت هایی در این صنعت وجود داشت. در واقع زمانی که کاغذ چاپ شده پس از مدتی در معرض هوای آزاد قرار می گرفت مقاوت و شفافیت خود را از دست می داد و همچنین اگر در شرایط جوی متفاوت(باد، باران، آفتاب و ..) قرار میگرفت باز در مدت کوتاه تری کاغذ دچار آسیب می شد اما بنرهایی که به وسیله ی دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسیدند با احتمال بسیار کمتر دچار این مشکلات می شدند و تنها برای فضای آزاد مناسب بودند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار