برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به همین مزایا و امکانات میزان فروش دستگاه چاپ بنر در این سال های اخیر رو به افزایش یافت که با توجه به آن کیفیت بنرهای چاپ شده نیز بیشتر گردید. البته مشکلاتی هم در پس این ماجرا (فروش دستگاه چاپ بنر) وجود داشت که قابل رفع بود. این مشکل شامل چاپ محتوا چه متن و چه عکس با وضوح بالا بود که در این مورد محدودیت هایی برای دستگاه های قدیمی تر وجود داشت. با توجه به این قابلیت کاربرد دستگاه چاپ بنر در حوزه های بیشتری مورد استفاده قرار می گرفت. همچنین کاربردهای استفاده از دستگاه چاپ بنر نیز افزایش یافت.

اگر بخواهیم محدودیت هایی که برای دستگاه های چاپ قدیمی وجود دارد بیان کنیم مثالی خواهیم زد تا بهتر بتوانید موضوع را متوجه شوید به عنوان مثال اگر بخواهیم با استفاده از یک دستگاه چاپ قدیمی بنری را چاپ کنیم که تلفیقی از عکس و متن باشد، تصویر درج شده روی بنر وضوح مناسبی نخواهد داشت و این بسیار مشکل ساز خواهد بود، در واقع بنر با کیفیت مناسبی به چاپ نرسیده است و نتیجه ای را در پی خواهد داشت که هم برای مخاطبان و هم برای صاحب آن کسب و کار غیر قابل قبول خواهد بود.

چیزی که در این بحث مورد توجه قرار می گیرد این است که محصولاتی که با دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند دارای وضح تصویر بالاتری هستند از این حیث که شفافیت تصاویر و تنوع رنگ های به کار رفته در خروجی چاپ بسیار بهتر از دستگاه های قدیمی می باشد. دلیل این موضوع هم پیچیده بودن ساختار هد دستگاه چاپ بنر می باشد. دستگاه بنر در واقع با استفاده از چندین نازل کوچک می تواند میلی متر به میلی متر مربع از هر قسمت بنر را به صورت پیکسل پیکسل چاپ نماید و سطوح چاپی را به دقت رنگ آمیزی کند به گونه ای که کیفیت و وضوح تصایر بالا باشد.

دلیل محبوبیت بالای دستگاه چاپ بنر در بین دیگر دستگاه های ماشین آلات صنعتی همین بهبود کیفیت و اصلاحات انجام شده می باشد که موجب شده است این دستگاه در بین دستگاه های چاپ به عنوان پرطرفدارترین ماشین صنعتی چاپ و تبلیغات انتخاب گردد. با توجه به کارایی این دستگاه پیش بینی خواهد شد تا چندین سال آینده دستگاهی نخواهد آمد تا بتواند در شاخه ی چاپ های وسیع و گسترده با وضوح بالا عملیات چاپ را انجام دهد و در حوزه ی اطلاع رسانی رغیب جدی برای دستگاه چاپ بنر نخواهد شد.

با توجه به این موضوع موجب شده است که گروه ها و مراکزی که کار تولید و فروش دستگاه چاپ بنر را انجام می دهند و یا حتی در خصوص واردات این ماشین آلات چاپی فعالیت می کنند گسترده تر شود و توسعه پیدا کنند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم