برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

اما در صورتی که دستگاه بنری را خریداری کنید که دارای گارانتی خوبی باشد آنگاه شما از دو موضوع بسیار مهم اطمینان خواهید یافت. پس هر نوع دستگاه چاپ بنری را خریداری کنید چه اکوسالونت و چه دستگاه دیگر از چاپ بایستی دارای گارانتی باشد. موضوع اول آن است که خریدار این موضوع را متوجه خواهد شد که شرکت سازنده از محصولی که تولید نموده است مطمئن می باشد. در صورتی که شرکت سازنده محصولاتی را که تولید می کند تا 90 درصد گارانتی کند به این معنا می باشد که اطمینان دارد دستگاه تولید شده تا مدت های بسیار دچار مشکل یا خرابی نخواهد شد. پس گارانتی مطمئن و طولانی مدت جزء موارد بسیار در هنگام در خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می باشد و این مهم ترین فاکتوری می باشد که شما می توانید اطمینان خاطر از خرید خود داشته باشید.

موضوع دوم، هزینه پایین تعمیر و نگهداری دستگاه چاپ بنر می باشد، به این معنا که اطمینان یابید حتی در صورت نیاز دستگاه چاپ به تعمیر می توانید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید. بنابراین در صورتی که قصد خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را از شرکتی یا تولیدی داشتید حتما از آن ها گارانتی دستگاه را بخواهید و اطمینان داشته باشید که دستگاه چنین آپشنی را دارد.

یکی دیگر از موارد مهم در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت خدمات پس از فروش آن می باشد. هنگامی که شما یک دستگاهی را از شرکتی خریداری می کنید این ضمانت به شما داده می شود که قطعات جانبی دستگاه قابل تهیه می باشد. در صورتی که در هنگام خرید دستگاه چاپ خدمات پس از فروش را در نظر نگیرید آنگاه مشکل بزرگی را برای خود به وجود آورده اید. (به خصوص که کشور از این لحاظ در تحریم می باشد.)

قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و هزینه مواد مصرفی آن

در کل اگر هر نوع دستگاه چاپی را شما خریداری کنید نیاز به مواد مصرفی خواهد داشت که امکان دارد در طی مدتی نیاز به جایگزین برای آن باشید. این مواد شامل متریال مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر می باشد مانند کاغذ و یا مواد چاپی دیگر، جوهر مصرفی، هد دستگاه و دیگر موارد که به مرور زمان باید دوباره جایگزین گردد. همچنین این مواد روی قیمت دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار خواهد بود.

اما فاکتور بسیار مهمی که برای خرید دستگاه چاپ بنر وجود دارد قیمت خود دستگاه می باشد که هر دستگاه با توجه به نوع و اندازه دارای قیمت متفاوتی می باشد. البته عوامل دیگری وجود دارد که نیازی نیست شما به آن اهمیت بسیار دهید این عوامل شامل مدت زمان گارانتی و اعتبار برند و خدمات پس از فروش دستگاه چاپ اکوسالونت می باشد. این عوامل امکان دارد روی قیمت دستگاه چاپ تاثیر گذار باشد و قیمت آن را افزایش دهد اما شما به این افزایش قیمت توجهی نکنید و دستگاهی سازگار با شرایط متناسب با خودتان خریداری کنید.

در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری را در زمینه ی دستگاه چاپ بنر و روند خرید دستگاه اکوسالونت پیدا کنید با ما تماس حاصل نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار