برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

این دستگاه توانسته است در طول دهه ی اخیر نظر و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و نظر بسیاری از صاحبان شغل و صنایع مختلف به آن معطوف گردد. دستگاه چاپ بنر همان دستگاه بنر می باشد و چاپ رو فلکسی هم همان فلکسی می باشد که شاید به همین نام های اختصار به گوشتان خورده باشد.

دستگاه چاپ بنر که جزء پرکاربردترین دستگاه های چاپ تبلیغاتی به شمار می آید توانسته است در ده های اخیر از جمله پراهمیت ترین و اصلی ترین ماشین آلات صنعتی به شمار آید که توانسته است در صنعت چاپ و تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین این دستگاه توانسته است به خوبی جای خود را در حوزه ی امور مربوط به اطلاع رسانی باز کند به گونه ای که کلیه امور مربوط به آن با دستگاه چاپ بنر صورت می گیرد.

نحوه ی خرید دستگاه چاپ بنر

یکی از دلایلی که این دستگاه بسیار شناخته شده در زمینه ی تبلیغات می باشد همه گیر شدن و گسترش آن در زمینه تبلیغات بنر و فلکسی می باشد. در واقع فلکسی و بنر از جمله متریال های اصلی برای چاپ تبلیغات و آگهی و محتوا و متن می باشند که می توان حتی تصاویری با موضوعات مختلف روی آن چاپ نمود. در واقع چاپ بنر و فلکسی با استفاده از دستگاه چاپ بنر آنچنان جایگاه محکمی برای خود پیدا کرده است که کار تولید انواع تابلوها و اعلامیه ها، آگهی ها و .... بدون استفاده از بنر و یا فلکسی امکان پذیر نخواهد بود. در واقع امروز چاپ بسیاری از آگهی های عمومی و اعلامیه ها مختلف با استفاده از این دستگاه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

البته نکته ای که بایستی به آن توجه داشته باشید آن است که صرفا چاپ تبلیغات بنری و اطلاع رسانی خدماتی در این حوزه، تنها مختص سازمان ها و مشاغل رسمی و شرکت ها نمی باشد و بسیاری از افراد حقیقی هم از امکانات دستگاه چاپ بنر برای شناساندن خدمات و اهداف و محصول خود به دیگران استفاده می کنند.

در واقع حتی می توان از دستگاه های بنر برای اطلاع رسانی به گروه های خانوادگی، دوستانه و یا محلی که به صورت غیر رسمی می باشند استفاده نمود که انجام این خدمات در محیط های کوچک صورت خواهد گرفت به همین دلیل خرید دستگاه چاپ بنر امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

با توجه به افزایش میزان استفاده از بنر به طور روزانه، طبیعتا میزان استفاده از دستگاه چاپ بنر و فلکسی به صورت دائم نیز مورد توجه بسیاری از صاحبان مشاغل به ویژه تبلیغات قرار دارد که در کارگاه های چاپی خود برای اموری مانند اطلاع رسانی، روابط عمومی و .. از آن استفاده می کنند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم