برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

خدمات پس از فروش دستگاه چاپ بنر آنچنان حائز اهمیت می باشد که در این مطلب به آن می پردازیم. در صورتی که شرکت خدمات دهنده و فروشنده قصد دارد تا بازار فروش دستگاه های چاپ خود را رونق دهد و همچنین سطح واردات و فروش دستگاه چاپ بنر و ماشین آلات چاپی و صنعتی خود را بالاتر ببرد بایستی ارتباط خود با مشتری را به مدت طولانی حفظ نماید و تنها موردی که بایستی پس از فروش در دستور کار خود قرار دهد جلب رضایت مشتری می باشد.

به همین وسیله بهتر است در ابتدای خرید دستگاه چاپ بنر، به این ویژگی بسیار مهم توجه خاص شود. البته بهتر است این موضوع را بدانید که بررسی این موضوع امری بسیار پیچیده نمی باشد.

در صورتی که فروشنده با گشاده رویی و حسن خلق پاسخگوی مشتری باشد و اطلاعات لازم را در خصوص دستگاه به او ارائه دهد می توان انتظاراتی خوبی از معامله ی انجام شده داشت. در واقع فروشنده یا شرکت ارائه دهنده ی دستگاه چاپ بنر موظف است راهنمایی و مشاوره ی لازم را در خصوص مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر و لوازم جانبی آن بدهد همچنین بایستی درباره ی خدمات و پشتیبانی پس از فروش توجه لازم را داشته باشد دراین صورت می تواند گامی بزرگی را در راستای جلب رضایت مشتری بردارد.

دقت در خرید دستگاه چاپ بنر؟

در صورتی که شرکتی پشتیبانی قوی در زمینه ی فروش دستگاه چاپ بنر و دیگر ماشین آلات چاپی خود داشته باشد آنگاه مشتری در هنگام استفاده از آن دردسر کمتری را متحمل خواهد شد و مشکلاتی که امکان دارد در پس ماجرا به آن دچار شود کمتر خواهد بود. همچنین ایرادات فنی در هنگام استفاده از دستگاه چاپ بنر برای خریدار و صاحب دستگاه کمتر خواهد بود و یا در اسرع وقت حل خواهد شد.

به این منظور، در صورتی که دستگاه چاپ بنر را از فروشنده ای معتبر خریداری کرده باشید، در صورتی که دستگاه چاپ خراب شده باشد و یا قطعات و تجهیزات آن نیاز به تعویض داشته باشد بخش خدمات پس از فروش در اسرع وقت و در کمترین زمان اقداماتی در خصوص تعمیر دستگاه چاپ بنر و رفع عیب آن انجام خواهند داد. اما اگر دستگاه چاپ خود را از جایی خریداری کرده باشید که خدمات پس از فروش نداشته باشد در صورتی که دستگاه دچار خرابی شود برای تعمیر آن یا بایستی برای تعمیر آن را به پیمانکاران مربوطه بسپارید و یا اینکه دستگاه را به واحدهای غیر تخصصی برای تعمیر بسپارید که این موضوع متاسفانه نه تنها ریسک مدیریتی دارد و حتی ممکن است پس از تعمیر نظر مشتری جلب نشود و قطعه ی دستگاه یا خود دستگاه چاپ بنر پس از تعمیر آن کیفیت و کارایی قدیمی را نداشته باشد.

اما یک شرکت معتبر با فروش حرفه ای خود خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهد و این به آن معنا می باشد که در صورت بروز مشکل در کوتاه ترین زمان مشکل دستگاه بنر را برطرف خواهد کرد و مشکلاتی از قبیل توقف دستگاه و ضررهای غیرقابل جبران وجود نخواهد داشت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم