برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع جوهر دستگاه چاپ بنر اکوسالونت از جمله جوهرهای سالم و اقتصادی می باشد که به خوبی توانسته است جای خود را در صنعت چاپ بنر و پوسترهای تبلیغاتی پر کنند. از همین روی برای چاپ بسیاری از بنرهای تبلیغاتی و کاغذ دیواری و .... از این جوهر استفاده می شود که ضرری برای انسان نخواهد نداشت. به همین دلیل بسیاری از فعالان صنعت چاپ که با دستگاه چاپ بنر سروکار دارند آشنایی کاملی با این نوع جوهر دارند و حتی بسیاری تجربه ی کارکرد با آن را نیز داشته اند.

البته این موضوع حائز اهمیت می باشد که با توجه به مباحث مختلفی که در زمینه ی دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و جوهرهای آن وجود دارد، شمار زیادی از افراد می باشند که اغراق هایی در زمینه ی توصیف آن می کنند و واژه هایی را برای آن به کار می برند که امکان دارد برای بسیاری از عموم گمراه کننده باشد. در واقع توصیف ها و اغراق هایی که در این زمینه وجود دارند تنها متنهی به خصوصیات جوهر نخواهد شد و در بسیاری از موارد به دستگاه چاپ بنر اکوسالنت ختم خواهد شد.

در واقع توصیف های نابجا و اغراق آمیزی که در زمینه ی این نوع از دستگاه چاپ بنر وجود دارد بسیار بین واقعیت ها و شنیده ها تناقض وجود دارد و حتی می تواند تاثیر منفی روی خرید و فروش دستگاه چاپ اکوسالونت نیز داشته باشد و ذهنیت بسیاری از افراد را نسبت به این نوع از دستگاه چاپ خراب کند. با توجه به مواردی که ذکر گردید توصیف های کلی در زمینه ی جوهرهای دستگاه چاپ اکوسالونت وجود دارد که در این مبحث درباره ی آن صحبت هایی خواهیم کرد که می تواند ماهیت بسیاری از موارد را شناسایی کند.

حقایقی درباره ی جوهرهای اکوسالونت

در مطالب قبلی مواردی درباره ی جوهرهای اکوسالونت ذکر شد، این نوع جوهر مخصوص دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می باشد که مبتنی بر حلال های سازگار می باشد و همچنین خصوصیت غیرتهاجمی نیز دارند و کاملا سازگار با محیط زیست می باشند. کمتر بودن میزان مواد فرار آلی در این جوهرها دلیل بر سالم بودن آن می باشد که ضرر کمتری نسبت به جوهرهای سنتی دارند. موردی که بسیاری جوهرهای حلال سنتی را می شناسند آن است که قابلیت چاپ بر روی بسیاری از سطوح را دارد و می تواند همچنین روی مواد مختلف چاپ گردد و همچنین به راحتی می تواند عملیات چاپ را روی  سطوح پوششی و غیر پوششی انجام دهد. این ویژگی باعث می شود که بسیاری از کاربرانی که دستگاه چاپ بنر استفاده می کنند تمایل بیشتری به جوهرهای سالونت سنتی داشته باشند اما این را باید در نظر داشت که جوهرهای اکوسالنت هم ضرر کمتری را برای سلامت انسان دارد و هم از لحاظ زیست محیطی نیز مناسب تر می باشد. البته جوهرهای سالونت سنتی نیز در برابر سایش مقاومت بهتری از خود نشان می دهند و همچنین در برابر نور خورشید نیز مقاوم تر می باشند.

اما در واقعیت جوهرهای اکوسالونت نیز خصوصیتی فراتر از این ها را دارند که در مطلب بعدی به آن خواهیم پرداخت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار