برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

همان طور که در مطلب قبلی گفته شد طیف رنگی جوهرهای دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیز از جوهرهای سالونت معمولی نیز گسترده تر می باشد و از همین روی بنرهایی که با این جوهرها به چاپ می رسند نه تنها طرح های متنوعی نیز دارند بلکه دارای کیفیت مطلوب و لازم نیز می باشند. با استفاده از جوهرهای رنگی اکوسالونت نیز می توان بنرهایی را به چاپ رساند که هم دارای رنگ روشنی می باشند و هم بسیار با کیفیت می باشند.

در مطلب قبلی ذکر شد برای آن که بنر چاپ شده به وسیله ی دستگاه چاپ بنر اکوسالونت در اثر عوامل بیرونی و محیطی فرسوده  وخراب نشود بایستی از لایه پوششی استفاده گردد. در این صورت این امکان وجود خواهد داشت که با افت کیفیت بسیاری به مرور زمان مواجه شوید.

البته شرکت ها و سازمان هایی که ب عنوان تولید کننده دستگاه چاپ بنر اکوسالونت فعالیت می کنند یک راهکار مناسبی برای آن نیز پیدا کرده اند. به طور مثال، نوع جدیدی از جوهرهای اکوسالونت تولید گردیده اند که جوهرهای اولترا اکوسالونت نیز نامیده می شوند و به عنوان حلال جدیدی برای انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیز به کار می روند. در واقع این نوع از جوهرها مرحله ی آزمون استقامتی را رد کرده اند و ارزیابی های بسیاری در خصوص مقاومت سایشی، شیمیایی انجام شده است.

در صورتی که بنری با این گونه از جوهرها به چاپ رسد در صورتی که حتی در فضای باز نصب شود آنگاه دوام بسیار خوبی در برابر شرایط جوی خواهد داشت. اما موردی که بایستی به آن توجه شود آن است این گونه از جوهرها باز هم به لایه محافظ نیز نیاز دارند و بایستی برای مقاومت بهتر آن از مواد پوششی استفاده کرد.

زمان مورد نیاز برای خشک شدن جوهر اکوسالونت

یکی از موضوعات بسیار مهمی که برای بسیاری از اپراتورهای دستگاه چاپ بنر حائز اهمیت می باشند آن است پس از عملیات چاپ توسط جوهر روی بنر بلافاصله خشک شود و بنر پس از خروج از دستگاه چاپ کاملا خشک باشد، خوشبختانه این موضوع وجود دارد که جوهرهای سالونت و لاتکس روی چنین امری بسیار مانور می دهند. این نوع جوهرها از ماده ی پایه ای تشکیل شده اند که خاصیت فرار دارند به همین دلیل زود خشک خواهند شد. اما یک ویژگی بدی که جوهرهای اکوسالونت دارند و بسیاری از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت از آن استفاده می کنند آن است که در آن ها از مواد فرار آلی استفاده نشده است و این امر موجب دیرتر خشک شدن بنر خواهد شد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار