برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

از گذشته تا به امروز در چاپ خانه های قدیمی از این دستگاه، استفاده های فراوان شده است و در ایران در بسیاری شهرهایی که در عرصه ی چاپ و تبلیغات فعالیت دارند از دستگاه چاپ بنر نیز استفاده می گردد با وجود آن که حتی به میزان کم این دستگاه در بسیاری از شهرها وجود دارد اما به تعداد انگشت شمار نیز در مناطق مختلف یافت می شود.

چاپخانه هایی که در حوزه ی چاپ بنر و تکثیر فعالیت دارند در واقع اتاق هایی بودند با ابعاد مختلف که شامل سالن های کوچک و بزرگ می شدند و این چاپخانه برای عملیات چاپی خود از تجهیزات مختلفی که امکان داشت قدیمی و مکانیکی باشد استفاده می کردند و همچنین بر روی متریال های مختلف از جمله کاغذ و مقوا کار چاپی را نیز انجام می دادند.

در واقع کاربرد دستگاه چاپ بنر روز به روز گسترده تر می شد و از آن برای اهداف مختلف تبلیغاتی همچون انتشار تبلیغات و آگهی های مختلف در ابعاد گوناگون استفاده می کردند. به گونه ای که امروزه دستگاه چاپ بنر یک عضو لاینکف در امور تبلیغاتی محسوب می گردد.

حال موضوعی که وجود دارد آن است که تعداد چاپخانه هایی که به این شیوه کار چاپی انجام می دهند و از این دستگاه ها استفاده می کنند امروزه بسیار کم بوده و بسیاری از این چاپخانه ها دیگر جای خود را به دفاتر و موسسات و مراکزی دادند که به صورت پیشرفته تر کار چاپی را انجام می دهند و کارهای چاپی را به روش مدرنی نیز انجام می دهند و تبلیغات را در سطح های گوناگون انجام می دهند.

در واقع این مراکز و موسساتی که در این حوزه فعالیت دارند از ماشین آلات مدرن چاپی مانند دستگاه چاپ بنر استفاده می کنند و بسیاری از کارهای چاپی را به وسیله ی آن انجام می دهند. در واقع می توان چنین ادعایی را داشت که امروزه هیچکدام از این موسسات از ماشین چاپی مکانیکی استفاده نکرده اند و  ساختار ماشین چاپی مورد استفاده ی آنان فراتر از مکانیکی بوده و به صورت الکترونیکی و کامپیوتری مورد استفاده قرار گرفته است و همین امر باعث شده است پیشرفت شگرفی در حوزه ی صنعت چاپی به وجود بیایید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار