برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع بنرهایی که شما می توانید برای چاپ آگهی ها و تبلیغات خود استفاده کتید، همگی در یک ساختار می باشند اما تفاوت هایی جزئی را در این خصوص دارند. به عنوان مثال بنرهایی که در کشور کره یا چین تولید شده اند را نمی توان با یکدیگر مقایسه کرد در واقع این بنرها تفاوت های جزئی در ساختار و کیفیت دارند و بنرهای چینی و کره ای قابل قیاس با یکدیگر نمی باشند.

در واقع در چندین سال گذشته کسانی که صاحب دستگاه چاپ بنر بودند و از این گونه بنرها استفاده می کردند خوب به خاطر دارند که در استفاده از این گونه بنرها چه مشکلاتی  بر سر راه آن ها قرار داشت و کالاهایی که به صورت وارداتی بودند دچار چه مشکلاتی بودند. به عنوان مثال بنرهای چینی که مورد استفاده ی دستگاه چاپ بنر بودند دارای مشکلاتی از قبیل عدم چاپ پذیری بودند و همچنین کیفیت پایین محتوای چاپ شده از دیگر مشکلات این بنرها بود و همچنین خطای متراژ برای آن ها نیز وجود داشت.

اما خوشبختانه با گذشت زمان و در طی چندین سالی که گذشت این مشکلات کمتر شد و کیفیت این گونه بنرها روز به روز بهبود یافت و بهتر شد.

اما باز هم خاطر نشان می کنیم امروزه در کشور ما با توجه به نوسانات قیمت ارز و افزایش قیمت بنرهای مختلف امکان تهیه ی آن برای بسیاری از اپراتورها سخت می باشد و در واقع هزینه ی سنگینی برای آن ها در بر خواهد داشت. از این رو عده ای از تولید کنندگان ایرانی به فکر تولید بنری افتادند که هم از لحاظ قیمتی برای آنان به صرفه باشد و هم همان کارایی بنرهای معمولی را دارد که به آن شبه بنر گفته می شود.

شبه بنر در واقع همان بنر معمولی اما تولید شده ی ایرانی است که توسط یک سری از کارخانجات نساجی صورت می گیرد. این بنر به دلیل کمبود بنرهای چینی و همچنین قیمت بالای آن، به صورت موقت مورد استفاده ی اپراتورهای دستگاه چاپ بنر قرار می گیرد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار