برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

شبه بنرها همان بنرهای معمولی هستند که از الیاف پیچیده ای تشکیل شده اند و تنها لایه ای از پی وی سی بر روی آن ها قرار داده شده است و مقاومت بسیار خوبی در برابر پارگی دارند. با توجه به مواردی که در مطالب قبل گفتیم دانستید که موارد بسیاری وجود دارند که در قیمت شبه بنر تاثیرگذار می باشند که مهم ترین آن ها نرخ ارز هزینه ی واردات و هزینه ی کشتیرانی و حمل و نقل می باشد.

مقاومت شبه بنر یا بنر چینی

در صورتی که چاپخانه ای دارید که در آن از دستگاه چاپ بنر استفاده می کنید و از آن طریق کسب در آمد می کنید باید در مورد انتخاب متریال خود تصمیم گیری درستی نیز داشته باشید. همچنین باید بدانید کدام مواد برای دستگاه چاپ بنر شما مناسب می باشد و همچنین کدامیک از لحاظ هزینه به صرفه می باشد.

قبل از افزایش و تغییرات موجود در نرخ ارز از بنرهای معمولی استفاده های بسیاری می شد اما امروزه شبه بنرها جایگزین مناسبی برای بنرهای معمولی چینی می باشند.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در این خصوص وجود دارد نداشتن دوام بنرهای چینی می باشد. محکم بودن و بادوام بودن بنر از مهم ترین خصوصیات بارز آن ها می باشد و بنرهای چینی دارای چنین ویژگی هستند و در برابر آسیب های موجود پاره می شوند.

یکی از مهم ترین خصوصیت هایی که باعث می شود شبه بنرها برتری خاصی نسبت به بنرهای چینی داشته باشند آن است که هرگز پاره نمی شوند. از همین روی در ایران بیشتر از این نوع بنر برای دستگاه چاپ بنر استفاده می شود.

دلیل آن که شبه بنر به هیچ عنوان دچار آسیب یا پارگی نمی شود آن است که از الیاف مقاومی تشکیل شده است و این الیاف ها موجب شده است که شبه بنرها در برابر آسیب های موجود دچار پارگی نشوند. اما بنرهای چینی معمولی در برابر کوچکترین باد هم دچار پارگی می شوند.

همچنین یک توصیه ای که برای تولید کنندگان شبه بنر داریم آن است که در هنگام لیفه کردن آن، دو طرف کار پانچ گردد تا دوام کار افزایش یابد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار