برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در واقع با توجه به گران بودن این دستگاه و همچنین هزینه ی نگهداری و تعمیر دستگاه چاپ بنر، این مورد جزء دغدغه های جدید مشتریان نیز می باشد. تا بدانند آیا استفاده از متریال های جدید مشکلی برای دستگاه بنرشان ایجاد خواهد کرد یا خیر.

با توجه به مطالب گذشته این موضوع را دانستیم که جنس هر نوع بنر و متریالی که برای چاپ در دستگاه چاپ بنر استفاده می شود متفاوت می باشد. با روی کار آمدن شبه بنرها و مزیت های این نوع بنر باید بررسی های کاملی در این خصوص انجام می شد تا اپراتور بداند آیا این نوع متریال (شبه بنر) مناسب برای دستگاه چاپ بنری که استفاده می کند می باشد یا خیر.

دستگاه چاپ بنر از جمله دستگاه هایی می باشد که از زمان های گذشته نیز مورد استفاده قرار میگرفته است و جزء پیشرفته ترین و قدیمی ترین دستگاه های چاپ صنعتی محسوب می شود.

اما با وجود پیشرفته بودن این دستگاه ها، در چندین سال گذشته تکنولوژی این دستگاه ها قدیمی تر بوده است و شبه بنرهایی که برای این دستگاه ها استفاده میشده است دارای الیاف نخی بودند که جنس آن ها از پارچه های فلامنتی بودند. با توجه به جنس الیافی این متریال در هنگام عملیات چاپ آن توسط دستگاه چاپ بنر، امکان گیر کردن این الیاف ها در زیر هد وجود داشت که مشکلات عدیده ای را برای دستگاه چاپ بنر به وجود می آورد. اما با توجه به پیشرفته تر شدن تکنولوژی دستگاه های بنر و خرید دستگاه های جدید توسط چاپخانه داران در کنار تولید این بنرها این مشکلات برطرف گردید و اپراتورها می توانند از این بنرها به گونه ای استفاده کنند که از بنرهای معمولی چینی استفاده می کردند اما با کیفیت بهتر.

در واقع هدف از تولید شبه بنرها برای دستگاه چاپ بنر، کاهش هزینه های مصرفی چاپخانه داران و تولید بنری با کیفیت بود که در کنار آن موجب می شد از هزاران کارگر و  صنعتگری که در این زمینه مشغول به کار هستند به عنوان یک تولید گر ملی حمایت شود.

این موضوع نه تنها باعث ارتقا در صنعت چاپ می شد بلکه هزینه های مصرفی را نیز کاهش می داد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم