برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

این دستگاه عمری چند ساله دارد از همین روی توانسته است جایگاه بسیار خوبی در زمینه ی چاپ و تبلیغات پیدا کند.

دستگاه چاپ بنر قابلیت های متفاوتی دارد به همین دلیل کسی که در این زمینه کسب و کار خود را انجام می دهد بایستی دستگاهی را تهیه کند که دارای سرعت و کیفیت مطلوب باشد. از همین روی این دستگاه باید مکانیزم خاص و سیستم پیشرفته ی کامپیوتری داشته باشد.

اولین مرحله ای که در هنگام کار با دستگاه چاپ بنر بایستی انجام داد این است کت ابتدا طرح مناسبی برای بنر انتخاب کنید تا بتوانید برای عملیات چاپ آن را به اپراتور ارائه دهید. طرحی که شما برای چاپ به دستگاه چاپ بنر می دهید از مهم ترین و حائز اهمیت ترین مواردی است که در این خصوص وجود دارد.

طرح اولیه و متن چاپی شما باید از کیفیت لازمی برخودار باشد و همچنین وضوح تصویر آن بالا باشد و همچنین بایستی با دقت و مهارت خاصی طرح مورد نظر شما مورد بازبینی قرار گیرد.

وظایف اپراتور دستگاه چاپ بنر

طرحی که برای چاپ به دستگاه چاپ بنر فرستاده می شود با استفاده از نرم افزارهای مخصوص رسم و اجرا می شود که کیفیت آن کاملا به طرحی که با این گونه نرم افزارها ایجاد می شود بستگی دارد. نرم افزارهای مختلفی برای این کار وجود دارد که کارل و ایلاستریتور از جمله نرم افزار معروف برای رسم طرح های مختلف می باشد و می توانید برای آن که روی متریال های مختلف از جمله بنر خود طرح های مختلفی را پیاده سازی کنید می توانید از این دو نرم افزار استفاده کنید.

اپراتور قبل از آن که اقدام به چاپ طرح با استفاده از دستگاه چاپ بنر بکند با تمامی جزئیات طرح و تمامی محتوا، از جمله واژگان و ایرادات نوشتاری و املایی متن را بررسی کند و بررسی محتوای طرح و نکات مربوط به طرح جزء وظایف اپراتور می باشد که زمانی که کار چاپ می خواهد آغاز شود بایستی مورد بررسی قرار گیرد.

پس از آن که تمامی این موارد توسط اپراتور تصحیح و تأیید شد بایستی برای چاپ به دستگاه چاپ بنر فرستاده شود اما موردی که در اینجا وجود دارد آن است که این طرح اولیه برای دستگاه بنر قابل فهم نمی باشد. از همین روی بایستی با استفاده از نرم افزار ریپ، به کدهایی تبدیل گردد که برای ماشین قابل فهم باشد و. هد با توجه به کد قابل فهم خود بتواند روی متریال حرکت کند.

 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم