برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

او در ابتدا باید طرحی که توسط نرم افزارهای مخصوص دستگاه چاپ بنر طراحی می شود بررسی نماید و تمامی محتوای آن را چه از لحاظ گرافیکی و چه از لحاظ محتوایی و غلط املایی نیز بررسی کند.

پس همان طور که می دانید طرح یکی از مهم ترین مواردی می باشد که در خصوص استفاده از دستگاه چاپ بنر مورد اهمیت می باشد از همین رو نباید این موضوع را ساده و بی اهمیت انگاشت.

اپراتور دستگاه چاپ بنر

اپراتور بایستی قبل از انجام عملیات چاپ توسط دستگاه چاپ بنر، در ابتدا به خوبی طرح ورودی را بررسی نماید و نسبت به مناسب بودن آن طرح برای دستور چاپ آن به دستگاه چاپ بنر، بررسی های لازم را انجام دهد.

منظور از بررسی طرح آن است که با نرم افزار های مخصوص، آن طرح را ایجاد کنیم و کیفیت طرح کاملا به نرم افزار رسم و اجرا دارد.

هد دستگاه چاپ بنر از مهم ترین بخش هایی می باشد که در قسمت سخت افزار دستگاه وجود دارد. در واقع با توجه به حرکت هد روی سطح بنر و متریالی که در حال استفاده از آن هستیم هر نقطه از طرح را طبق دستور نرم افزار ریپ روی سطوح مختلفی از متریال چاپ خواهیم کرد. البته ممکن است با توجه به درخواست کاربر هد به طرق مختلفی روی متریال حرکت کند. به عنوان مثال زمانی که کاربر درخواست کند که چاپ به صورت تک پس (pass1) باشد، دستور چاپ را به نرم افزار صادر خواهد کرد و آنگاه نرم افزار دستگاه چاپ بنر (ریپ) این دستور را به هد منتقل خواهد کرد و هد با توجه به دستور دریافت کرده، قسمتی از تصویر را به صورت نواری و رنگ بندی و با وضوح مشخص کامل می کند.

زمانی که درخواست کاربر به این صورت باشد که چاپ به حالت (pass2) و یا دوپس باشد، نواری که تحت هدایت عبور هد قرار قرار دارد به صورت دو باریکه تقسیم می شود و زمانی که یک بار هد روی متریال حرکت کند، یکی از باریکه ها به صورت کم رنگ چاپ خواهد شد و برای چاپ باریکه ی دیگر، نواری که به صورت کم رنگ قبلا رو هد چاپ شده است، کامل می شود. در واقع با انتخاب دو پس با رفت و برگشت هد و عبور آن روی متریالل، هد رنگ های طرح را به خود خواهد گرفت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار