برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

قبل از آن که بخواهیم دستگاه چاپ بنر را به طور کامل و جامع معرفی کنیم باید به سابقه ی آن رجوع کنیم و بدانیم از چه زمانی شروع به توسعه پیدا کرده است و در چه خصوصی از آن استفاده میشده است. در واقع اگر ادعا بکنیم که عمر دستگاه چاپ بنر به 20 سال میرسد خارج از واقعیت نباشد. در واقع دستگاه بنر در ایران به مدت 20 در حوزه های مختلف تبلیغات حضور دارد و فعالیت می کند.

سابقه ی این دستگاه به گونه ای طولانی می باشد که امروزه کمتر کسی پیدا می شود که برای چاپ متریال های مختلف و بنرهای بزرگ از دستگاه چاپ بنر استفاده نکند. 20 سال قبل از پیدایش و ظهور دستگاه چاپ بنر در ایران روش های قدیمی و سنتی بسیاری وجود داشت که چاپخانه داران از آن استفاده می کردند و این روش های سنتی با تجهیزات بسیار قدیمی انجام می شد که از آن ها در حوزه ی چاپ و تبلیغات بسیار استفاده می شد و در طی زمان، مشاهده می کنیم که این روش ها و تجهیزات جای خود را به امکانات جدید داده اند و در این زمان بود که با وجود تکنولوژی دستگاه چاپ بنر، معرفی و استفاده از آن شکل جدی تری به خود گرفت و با گذشت زمان و سال ها، میزان آمار استفاده از دستگاه چاپ بنر به طور چشمگیری افزایش پیدا کرد و نمی توان منکر این قضیه شد.

البته این نکته قابل ذکر است که با توسعه ی صنعت چاپ و تبلیغات و همچنین با پیشرفت چشمگیر تولید دستگاه چاپ بنر، از جمله اتفاقات مهمی که در این خصوص رخ داده است، همزمان با پیشرفت صنعت تجارت و صنایع گوناگون، این امر باعث شده است که نیاز به واحد های مختلف و شرکت ها و ادارات افزایش پیدا کند. همچنین وجود دستگاه چاپ بنر می تواند نیاز بسیاری از کارفرمایان را در بخش های مختلف اداری و دولتی، برآورده نماید و همچنین نیازهای چاپی آن ها را تأمین کند.

این موضوع کاملا واضح و روشن می باشد که دستگاه چاپ بنر به عنوان یکی از اصلی ترین های تجهیزات چاپ و عناصر این صنعت به شمار می رود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم