برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

امروزه با توجه به گسترش کسب و کارهای مختلف و افزایش مراکز مختلف تجاری، فرهنگی و هنری و ... حتی گروه های مردمی نیاز بسیاری از واحدها به دستگاه چاپ بنر افزایش پیدا کرد. حتی برخی از خانواده ها برای انجام امور اطلاع رسانی، با چاپ محتواهای مختلف مانند تصاویر و متن بر روی متریال هال مختلف مانند بنر، فلکسی، استیکر و .... کارهای اطلاع رسانی خود را انجام می دهند.

متریال های مختلفی برای دستگاه چاپ بنر وجود دارد که شامل بنر، فلکسی، استیکر و کاغذ دیواری و ... می شود.

زمانی که روی این صفحات عملیات چاپ به وسیله ی دستگاه بنر صورت بگیرد، تابلویی ایجاد می شود در ابعاد و اندازه های بزرگ و مختلف که هرکدام اندازه های مشخصی خواهند داشت و می توان به آسانی روی پایه های مربوطه آن را نصب کرد. بنرهایی که به وسیله ی دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند در برابر شرایط جوی مختلف مانند باد، باران و آفتاب مقاوم خواهد بود.

اگر بخواهیم کاربرد دستگاه چاپ بنر را امروزه بیان کنیم، این دستگاه کاربردی و پیشرفته، این قابلیت را دارد که بر روی سطوح مختلف و با ابعاد گوناگون عملیات چاپ را انجام دهد. البته هر دستگاه چاپ بنر اگرچه دارای جدید ترین مدل باشد و از سیستم های پیشرفته تشکیل شده باشد باز هم باید یک اپراتور یا تکنسینی در کنار خود داشته باشد تا ناظر بر عملیات چاپ آن باشد. البته این موضوع قابل ذکر است که با توجه به آن که طرح مورد نظر و تمام مشخصات متن و محتوای آن به دستگاه داده می شود، ادامه ی عملیات آن و روال چاپی که قرار است صورت بگیرد به صورت اتوماتیک می باشد.

با توجه به نکاتی که در خصوص نرم افزارهای چاپ و دستگاه چاپ بنر دادیم، می توان به وسیله ی نرم افزارهای مخصوص و نرم افزارهای طراحی، طراحی های مخصوص قبل از چاپ را انجام داد و تمامی محتوای مربوطه روی بنر را پیاده سازی کرد و در نهایت edit های موجود را انجام داد و آنگاه دستور چاپ آن را به دستگاه چاپ بنر بدهیم.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار