برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر این قابلیت را دارد که روی سطوح مختلفی عملیات چاپ را انجام دهد. البته این نکته را متذکر شدیم که حتما در کنار دستگاه چاپ بنر یک اپراتور یا کاربری باید وجود داشته باشد تا بتواند با دستگاه چاپ کار کند. در واقع پس از تعریف مشخصات محتوای بنر و طرحی که به دستگاه چاپ بنر داده می شود این روال به صورت اتوماتیک وار طی خواهد شد.

همان طور که قبلا می دانید سرعت و دقت دو عامل بسیار مهم هستند که باعث شده است دستگاه بنر را از دیگر دستگاه های چاپ متمایز کند.

برای آن که چاپی با کیفیت و با وضوح مناسب داشته باشید، بهتر است از طرح و نقش مناسبی استفاده کنید، در واقع سبک رنگی که برای بنر خود به کار می برید بایستی از نظر دستگاه بنر به گونه ای باشد که به خوبی برای آن قابل درک باشد.

معرفی دستگاه چاپ بنر در واقع به سبک رنگ آن کاملا مرتبط می باشد. در واقع ترکیب بندی انواع مختلفی از رنگ ها که در دستگاه به کار می رود و همچنین کاربرد رنگ های پایه در آن را سبک رنگ می گویند. ترکیبات مختلفی رنگی مختلفی وجود دارد می توانید از آن استفاده کنید که CMYK مناسب ترین سبک می باشد که می توانید به عنوان ترکیب رنگی برای دستگاه چاپ بنر استفاده کنید.

CMYK دارای چهار رنگ ساین یا آبی فیروزه ای کم رنگ، مگنتا یا ارغوانی، yellow یا زرد و همچنین کی یا همان مشکلی (کلید) می باشد. در صورتی که ترکیب رنگی CMYK برای طرح دستگاه چاپ بنر در نظر گرفته شود، دستگاه چاپ یا همان هد دستگاه چاپ بنر، با ترکیب این 4 رنگی که قبلا ذکر گردید می تواند رنگ های مختلفی را بسازد و در هر نقطه ای از بنر می تواند استفاده کند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار