برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

CMYK از جمله مناسب ترین سبک برای دستگاه چاپ بنر می باشد که دارای چهار رنگ اصلی می باشد و آن ها را در مطلب قبلی معرفی کردیم. ترکیب هرکدام از این چهار رنگ موجب می شود که رنگ های جدیدی روی بنر چاپ شود و دستگاه چاپ بنر رو هر نقطه از بنر این رنگ ها را به کار خواهد برد.

در واقع یکی از موضوعات جالب در خصوص ترکیب رنگ CMYK این می باشد که در آن رنگ سفید وجود ندارد و تعریف نشده است. با این حال در صورتی که در قسمت هایی از چاپ نیاز به رنگ سفید باشد، از همان رنگ پس زمینه ی بنر استفاده می شود که سفید است. با این روند با توجه به برنامه ریزی هایی که روی دستگاه چاپ بنر شده است، هد دستگاه از این محل ها عبور نمی کند و جای آن را خالی خواهد گذاشت.

از نکات بسیار مهمی که در هنگام چاپ باید به آن توجه نمائید آن است که در چاپ تنها سبک و مدل رنگ را در نظر نگیرید و اندازه ی تصویر، وضوح و رزولوشن رنگ بندی یکی از مهم ترین مواردی که در چاپ به آن بایستی توجه شود. در واقع در صورتی که رزولوشن رنگ بندی مناسب نباشد نمی توان انتظار داشت که تصویر بزرگ و باکیفیتی به چاپ برسد.

در حقیقت نکاتی که تا به الان درباره ی چاپ رو بنر ذکر کردیم درباره ی متون نیز صدق خواهد کرد، به خصوص یکی از موارد بسیار مهمی که توسط اپراتور بررسی می شود کنترل متن قبل از چاپ آن توسط دستگاه چاپ بنر روی بنر می باشد و باید تمامی موارد از قبیل غلط املایی و ویرایش آن بررسی گردد. با انجام این کار در واقع شما از صرف هزینه ی دوباره و زمانی مجددی که باید در خصوصی کار روی بنر انجام دهید، جلوگیری کرده اید.

پس از آن که طرح توسط اپراتور دستگاه چاپ بنر بازدید شد و موارد و اشکالات آن تصحیح گردید، به نرم افزار ریپ ارسال می گردد تا طرحی که روی نرم فزار انجام شده است به دستگاه بنر انتقال داده شود و در نهایت شروع به کار چاپ نماید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم