برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

دو مورد بسیار مهم در کارکرد دستگاه سابلیمیشن وجود دارد که حرارت و فشار می باشد. این دو مورد باعث می شود تفاوت هایی را با دستگاه چاپ بنر داشته باشد و بسیاری از چاپگران نیز از آن استفاده کنند.

یکی دیگر از بحث هایی که موجب می شود بین دستگاه چاپ بنر و سابلیمیشن تفاوت وجود داشته باشد، نوع موادی است که برای چاپ برای آن استفاده می شود. اما برای دستگاه چاپ سابلیمیشن، کاغذهای مخصوصی برای چاپ وجود دارد که از آن ها استفاده می گردد. در واقع این کاغذها، فضای مشخص و لازمی را دارند تا جوهر اولیه بر روی آن ها قرار بگیرد و در واقع عملکردی مانند همان کاغذ برگردان های قدیمی را دارند.

در واقع عملکرد این دستگاه در هنگام چاپ با دستگاه چاپ بنر کمی متفاوت می باشد، و در هنگام کار و عملیات چاپ، رو این کاغذهای مخصوص جوهر چاپ قرار می گیرد. اما تفاوتی که دارد آن است که این جوهر به صورت یک الگوی خاص بر روی کاغذ پیاده سازی خواهد شد و در نهایت با یک چسب مخصوصی نیز روی آن قرار داده خواهد شد.

دستگاه سابلیمیشن برای آن که شروع به کار کند، ابتدا روشن شده و سپس گرم می شود. با توجه به مطالبی که تا به اینجا خوانده اید و مطالعه کرده اید دانستید عملکرد دستگاه چاپ بنر کاملا با سابلیمیشن متفاوت می باشد.

سطحی که قرار است محتوای چاپی بر روی آن قرار بگیرد روی دستگاه چاپ قرار داده شده و آنگاه کاغذی که به این منظور استفاده می شود بر روی آن برای چاپ قرار می گیرد. همان طور که قبلا ذکر کردیم دو عامل بسیار مهم در عملیات چاپ سابلیمیشن وجود دارد که شامل حرارت و فشار می باشند و قبل از آن یک سطح فلزی سنگین روی کاعذ قرار خواهد گرفت که عملیات حرارت و فشار روی آن اعمال گردد. در واقع یکی از عواملی که موجب می شود جوهرچاپ تصعید شود حرارت می باشد که در نهایت به سطح نمونه کار انتقال خواهد یافت. یک اهرمی در دستگاه وجود دارد که با اعمال فشار روی کاغذ و همچنین وجود چسب، زمینه ی انتقال جوهر را بر روی آن فراهم خواهد کرد و در نهایت کار نمونه چاپ آماده تحویل می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار