برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در واقع کاغذ و تابلوهای کاغذی و مقوایی از جمله متریال هایی بودند که برای امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز مورد استفاده قرار می گرفتند. یکی دیگر از مواد بسیار مهمی که برای این کار مورد استفاده قرار می گرفت چوب بود که در زمان قدیم برای انجام امور اطلاع رسانی و همچنین تبلیغاتی از آن استفاده ی بسیار می شده است. اما چوب علاوه بر هزینه و قیمت بالایی که دارد  در واقع برای انجام پردازش هایی روی آن نیاز به صرف وقت و زمان بیشتری بود.

اما امروزه با ورود دستگاه چاپ بنر، متریال های جدیدی به صنعت چاپ راه پیدا کردند که موجب افزایش سرعت و کیفیت کار نیز می شدند. بنر و فلکسی از جمله متریال هایی می باشند که بسیار در چاپ دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرند.

در واقع بنرهایی که امروزه برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرند، دارای دوام بیشتری نسب به دیگر مواد می باشند و می توانند در شرایط مختلف محیطی دوام بیشتری پیدا کنند و دچار آسیب چندانی نخواهند شد. یکی دیگر از خصوصیاتی که موجب می شود که بنر از نظر زیست محیطی کاملا سازگار باشد آن است که پس از گذشت مدت زمان مناسب برای مطلب و محتوا و همچنین زمان به پایان رسیدن آن، کاملا قابل بازیافت می باشد و می توان آن را به دیگر محصولات مختلف تبدیل کرد.

در صورتی که بخواهیم این موضوع را به گونه ای دیگر بیان کنیم،  تابلوهای بنر و فلکسی نه تنها دارای عمر بیشتری نسبت به تابلوهای مقوایی و چوبی می باشند و دارای کیفیت بهتری از آگهی های کاغذی می باشند، بلکه پس از آن که کارایی آن ها از بین رفت و یا اهمیت نقش و محتوای روی آن کم رنگ تر شد می تواند بازیافت شود و همچنین کاربردهای مختلف دیگری نیز دارد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار