برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

برای پاسخ به این سوال ما قصد داریم تفاوت های بین دستگاه بنر و اکوسالونت را برای شما شرح دهیم تا به خوبی تفاوت های بین این دو را متوجه شوید.

در مطالب قبلی به خوبی دستگاه چاپ بنر و اکوسالونت را برای شما ذکر کردیم و در خصوص کارکرد آن ها آشنایی لازم را دارید و همچنین دانستید هریک به چه دلیلی به این نام، نام گذاری شده اند. در واقع دانستید که دستگاه چاپ اکوسالونت به این دلیل اکوسالونت نام گذاری شده است که زیرا عملکرد و موادی که برای آن استفاده می شود کاملا با طبیعت سازگار می باشد. همچنین دانستید که جوهرهایی که برای هردو دستگاه استفاده می شود کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد.

در واقع جوهر اکوسالونت ضرر کمتری را به طبیعت می رساند و از آن می توان استفاده های بیشتری کرد. پر استفاده ترین مدل از کالاهای مصرفی در پرینترهای بزرگ می باشند که از آن ها می توان برای چاپ بنرهای مختلف، پوسترهای بزرگ و دیگر موارد تبلیغاتی نیز استفاده کرد.

اما یکی از مواردی که به عنوان چالش بزرگی برای چاپگران محسوب می شود ایجاد تمایز بین این دو دستگاه و همچنین برتری دادن به انتخاب یکی از آن ها می باشد که امکان دارد چاپگران را با مسئله ی جدی روبه رو کند و همچنین آن ها را در انتخاب دستگاه بین دو راه نیز قرار دهد.

حال اگر بخواهیم تفاوت های بین دستگاه چاپ بنر و اکوسالونت را بیشتر برای شما شرح دهیم، بایستی بگوییم دستگاه چاپ اکوسالونت مزیت های بهتری نسبت به دستگاه چاپ بنر دارد و این امر موجب می شود به عنوان گزینه ی مناسب تری برای این کار انتخاب گردد. در واقع هنوز هم بسیاری از مصرف کنندگان و تولید کنندگان این دستگاه را برای چاپ ترجیح می دهند زیرا سازگاری و کاربردی بیشتر در صنعت چاپ دارد. شا همچنین می توانید براساس نیاز کاری خود و با توجه به سفارشات چاپی خود دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را انتخاب نمائید و این موضوع باعث می شود که در خرید دستگاه چاپ مسیر مشخص و واضحی را طی نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار