برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

همان طور که می دانید جوهری که مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر می باشد تفاوت هایی را با جوهر دستگاه اکوسالونت دارد. یکی از تفاوت هایی که جوهر دستگاه چاپ بنر با اکوسالونت دارد آن است که به صورت تهاجمی می باشد و نمی توان آن را تجزیه کرد، در واقع به بیانی دیگر غیر قابل تجزیه می باشد. بوی این جوهرها شدید می باشد و در صورتی که به مدت طولانی، فردی در معرض بوی شدید این نوع جوهرها قرار بگیرد برای سلامتی او مشکل ساز خواهد بود و دچار بیماری های مختلف ریوی خواهد شد.

از سویی دیگر با توجه به خاصیت شیمیایی بودن این جوهرها، بایستی در خصوص استفاده از آن نکات لازم را رعایت نمائید. این جوهرها از ترکیبات مواد شیمیایی می باشند که مواد آن بسیار قوی و پیچیده می باشد و موجب می شود تا بتوانید به صورت راحت تر از آن در محیط های مختلف استفاده نمائید.

اگر بخواهیم به نوعی دیگر ویژگی این جوهرها را بیان کنیم، این جوهرها مخصوص محیط های بیرونی می باشند و نیازی ندارد بابت استفاده از آن در محیط های بیرونی نگرانی خاصی نیز داشته باشید.

جوهرهایی که برای دستگاه اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرند، کاملا مقاوم به نور خورشید و آب می باشند و این بدان معنا می باشد که می توانید در شرایط آفتابی و حتی بارانی بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده نمائید.

این ویژگی جوهر از جمله ویژگی هایی میباشد که جوهر دستگاه اکوسالونت را نسبت به دیگر جوهرهای دستگاه چاپ بنر متمایز می کند و موجب می شود بیشتر چاپگران از آن استفاده کنند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم