برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع در مطلب قبل ذکر کردیم جوهر دستگاه چاپ بنر، تهاجمی و غیر قابل تجزیه می باشد. بوی جوهر دستگاه چاپ بنر شدید می باشد و در صورتی که شخصی به مدت طولانی از آن استفاده کند برای سلامتی او ضرر خواهد داشت.

اما ویژگی مثبت این جوهرها آن می باشد که می توان از آن در محیط های بیرونی استفاده کرد و در برابر شرایط جوی و محیطی مختلف نیز مقاوم می باشند.

یکی دیگر از تفاوت های دستگاه چاپ بنر با سالونت در هد آن می باشد. در واقع هدی که برای انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد با یکدیگر متفاوت می باشند و همچنین هد مورد استفاده برای دستگاه چاپ اکوسالونت دارای نازل های به نسبت بزرگی می باشند که امکان دارد اندازه ی آن ها بین 30 تا 80 پیکولیتر باشد. اما نکته ای که در این خصوص بایستی به آن توجه باشید آن است که بزرگ بودن نازل ها در دستگاه چاپ در چاپ آن ها کاملا تاثیر خواهد گذاشت و اگر نازل ها بزرگ باشد امکان دارد کیفیت تصاویر افت پیدا کند و کمتر شود.

اما موضوعی که در اینجا وجود دارد با توجه به آن که از این دستگاه  برای کالاهای بیرونی استفاده می شود و تبلیغات چاپ شده به وسیله ی آن ها را از فاصله ی بسیار دور می توان دید، بنابراین می توان این ادعا را کرد که اهمیت چندانی نخواهد داشت که کیفیت تصاویر کمی پایین باشد و در واقع می توان حتی از افت آن نیز چشم پوشی کرد.

به عنوان مثال در صورتی که در ماشین خود در خیابان یا بزرگراه در حرکت باشید و اگر بنر را از فاصله ی 40 سانتی و بیشتر ببینید و حتی تابلوی تبلیغاتی را با چنین ویژگی ببینید متوجه افت کیفیت در چاپ دستگاه اکوسالونت نخواهید شد و کیفیت آن مناسب خواهد بود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار