برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به مواردی که در مطلب قبل ذکر کردیم، دستگاه چاپ اکوسالونت دارای نازل های بزرگ تری می باشند و این اندازه ی بزرگ موجب کاهش کیفیت تصویر چاپ شده روی بنر خواهد شد، اما خوشبختانه این موضوع وجود دارد که به دلیل آن که این روش برای کالاهای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد اهمیت چندانی نخواهد داشت و در واقع حتی می توان از افت کیفیت آن صرف نظر نمود.

خرید دستگاه چاپ بنر و دستگاه اکوسالونت

در صورتی که بتوانید به خوبی تفاوت بین دستگاه چاپ بنر و اکوسالونت را درک نمائید خواهید توانست تصمیم گیری درستی در خصوص انتخاب دستگاه چاپ مناسب و مورد نظر خود داشته باشید. اگر بخواهیم به بیان راحت تری این موضوع را برای شما مثال بزنیم، مثل آن است که بخواهیم چاپ روی روزنامه ی ساده را با مجله گلاسه مقایسه کنید.

با توجه به آن که روزنامه ها برای اطلاع رسانی تولید می شوند و تنها هدف آن ها اطلاع رسانی و رساندن خبر می باشند، با این حال کاربرد خاصی نخواهند داشت، اما موضوعی که در خصوص استفاده از دستگاه چاپ بنر وجود دارد آن است که زمان استفاده از آن ها طولانی تر خواهد بود و کیفیت آن ها را نمی توان با چاپ روزنامه مقایسه کرد.

با توجه به آن که انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر در بازار وجود دارد، این موضوع را خواهید دانست که هرکدام از این دستگاه های چاپ مانند چاپ سالونت و اکوسالونت برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و نحوه ی استفاده از آن ها نیز بازگو کننده ی اهمیت آن ها می باشد.

در اینجا چندین معیار مشخص برای انتخاب دستگاه چاپ بنر و همچنین مقایسه ی دستگاه چاپ سالونت و اکوسالونت وجود دارد که در اینجا آن ها را ذکر خواهیم کرد:

نوشته هایی که به وسیله ی دستگاه بنر چاپ می گردند و همچنین بنرهای چاپ شده توسط آن به تکنیک های سالونت و اکوسالونت نیاز خواهند داشت و این بنرها به یک قاب چوبی یا فلزی وصل خواهند شد و به کمک آن کشیده خواهند شد.

همچنین شما می توانید بنرهایی را که به وسیله ی دستگاه های چاپ به چاپ می رسند، مسقیما به دیوار، شیشه و یا هر سطح صاف دیگر نیز بچسبانید.

معیارهای مختلفی برای انتخاب و خرید دستگاه چاپ بنر وجود دارند که می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را در نظر داشته باشید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار