برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

هر دستگاه چاپ بنری که شما در بازار یافت می کنید دارای عرض های مختلفی می باشند که برای مکان های مختلفی مناسب می باشند. به عنوان مثال در صورتی که محیط چاپخانه ی شما کوچک باشد می توانید از دستگاه چاپ بنر با عرض کوچک استفاده نمائید، اما در صورتی که محیط چاپخانه ی شما بزرگ است و در آنجا سفارشات بزرگ انجام می دهید بایستی از دستگاه چاپ بنر با عرض بزرگ تر نیز استفاده نمائید.

اما بایستی بدانید بهتر است دستگاه چاپ بنری را خریداری کنید که اندازه ی آن در حالت استاندارد باشد تا هم کم جا باشد و هم بتوانید با آن سفارشات بزرگ را انجام دهید.

کونیکا یکی از بهترین هدهایی می باشد که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد. این هد از جمله بهترین و قدرتمند ترین هدهایی می باشد که برای دستگاه بنر مورد استفاده قرار می گیرد. این هد مزیتی که دارد آن است که مصرف جوهر آن بسیار پایین می باشد و شما می توانید با خیالت راحت از آن استفاده نمائید و حتی در مصارف جوهر خود نیز صرفه جویی نمائید.

کوهن پیشه ارائه دهنده جدید ترین دستگاه های بنر با مدل های مختلف می باشد که بهترین آن کونیکا می باشد. دستگاه چاپ بنر مدل کونیکا ارائه شده توسط کوهن پیشه از کشور ژاپن با بهترین کیفیت می باشد که شما می توانید از آن استفاده ی مطلوبی نیز داشته باشید.

کونیکا با توجه به شناخته بودن و همچنین با کیفیت بودن جزء بهترین و با کیفیت ترین هدهای موجود مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر می باشد.

البته نکته ای که در اینجا وجود دارد حتما بایستی قبل از اقدام به خرید دستگاه چاپ بنر، از مشخصات دستگاه کامل آگاهی یابید آنگاه آن را خریداری نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار