برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

یکی از بهترین جوهرهایی که برای دستگاه چاپ بنر وجود دارد جوهر اکوسالونت می باشد که مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر اکوسالونت است و کیفیت آن متفاوت از دیگر جوهرها نیز می باشد.

قیمت جوهر اکوسالونت

همان طور که قبلا ذکر کردیم قیمت یکی از فاکتورهای مهم برای دستگاه چاپ بنر می باشد و بایستی به آن توجه ویژه ای شود. پس در صورتی که شخصی قصد دارد از جوهر اکوسالونت برای عملیات چاپی خود استفاده کند بایستی حتما به مسئله ی قیمت جوهر آن توجه داشته باشد تا بتواند بهترین محصول را هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت تهیه نماید. در واقع یکی از معیارهای مهم برای انتخاب جوهر دستگاه چاپ بنر، کیفیت آن می باشد زیرا کاملا بر عملکرد چاپ و همچنین نتیجه ی آن تاثیر خواهد گذاشت.

اما موضوعی که در اینجا وجود دارد آن است که تنها قیمت، عامل مهمی برای انتخاب جوهر نمی باشد. این موضوع را به این دلیل بیان می کنیم زیرا اگر به طور مثال دستگاه چاپ بنر شما دارای هد اپسون باشد که یکی از گران ترین هدها است و در صورتی که هد نامناسبی را برای آن انتخاب کرده باشید، آن هد به راحتی صدمه خواهد دید.

خرید جوهر اکوسالونت

در واقع شاید به تصور عده ای خرید جوهر اکوسالونت امری ساده به نظر بیاید اما بایستی به این نکته توجه داشته باشید که انجام این کار خیلی هم ساده نمی باشد و بایستی اطلاعات خوبی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید جوهر با کیفیتی را خریداری نمائید. در صورتی که یک خریدار قصد دارد برای خرید جوهر اکوسالونت به بازار مراجعه کند، با برندهای مختلف و مدل های متفاوت نیز رو به رو می شود که هریک از آن ها ویژگی خاصی دارند. بنابراین بایستی در این زمینه تصمیم گیری درستی را اتخاذ نماید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار