برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در مطالب قبلی به طور کامل درباره ی مزایای جوهر اکوسالونت مواردی را بیان کردیم. دانستید این جوهر مزایای بسیاری دارد که برای دستگاه چاپ بنر اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع جوهر اکوسالونت دارای طیف رنگی گسترده تری نسبت به جوهرهای معمولی می باشد.

از همین رو امروزه بسیاری از چاپخانه داران از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت برای امور خود استفاده می کنند. در مطالب قبلی درباره ی مزیت های استفاده از جوهر اکوسالونت مواردی را بیان کردیم و دانستیم که یکی از استانداردهایی که برای این جوهر مورد استفاده قرار می گیرد CMYK می باشد.

جوهر اکوسالونت یکی از مزیت های بسیار خوبی که دارد این می باشد که به محض خروج از دستگاه چاپ بنر خشک می شود. اما آیا می دانید این موضوع به چه دلیل اتفاق می افتد؟ در واقع با توجه به فرار بودن ماده ی پایه آن، این اتفاق رخ خواهد داد و به سرعت جوهر خشک خواهد شد.

اما موضوعی که در اینجا حائز اهمیت می باشد آن است که در جوهرهای اکوسالونت، مواد فرار آلی وجود دارد و این موضوع موجب می شود که این جوهر سریع تر از جوهرهای دیگر خشک گردد.

مسائل زیست محیطی

یکی دیگر از دلایل بسیار مهمی که ذکر کردیم که جوهر اکوسالونت مناسب تر از جوهر سالونت برای دستگاه چاپ بنر می باشد مسائل زیست محیطی می باشد. در واقع میزان انتشار مواد آلی فرار به اتمسفر در جوهر سالونت بسیار بالا می باشد و همین موضوع خطر بسیاری برای سلامتی چاپگران در کارگاه ها خواهد شد و محیط کارگاه را ناسالم خواهد کرد.

اما جوهرهای اکوسالونت مزیت بسیار خوبی که دارند این می باشد که فاقد این گونه مواد آلی می باشند و آن را به عنوان جوهرهای غیر تهاجمی خواهند شناخت. یکی دیگر از مزیت های این نوع جوهر، غلظت بالای جوهر اکوسالونت آن می باشد و این به دلیل رنگدانه های زیاد آن در محلول این جوهر می باشد و این امر باعث مصرف کم جوهر در فرآیندهای مختلف چاپی می شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار