برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

انواع مختلفی از جوهرها وجود دارند که مورد استفاده ی دستگاه چاپ بنر می باشند و یکی از این جوهرهای پرکاربرد، سالونت می باشد که امروزه بسیاری از اپراتورها از آن استفاده می کنند. این جوهر یک ویژگی بسیار خوبی که دارد آن است که میزان انتشار مواد آلی فرار بسیار بالایی نسبت به اتمسفر دارد و این نشان دهنده ی آن است که در کارگاه هایی که برای دستگاه چاپ بنر خود از این نوع جوهر استفاده می کنند، مواد خطرناکی وجود دارد. با توجه به این موضوع بایستی از جوهرهایی استفاده شود که میزان مواد آلی فرار آن کم باشد تا خطری برای سلامت انسان ها نداشته باشد.

یکی از جوهرهایی که دارای چنین خصوصیتی می باشند، جوهر اکوسالونت هستند که کاربرد بسیار زیادی برای صنایع چاپی دارند و مزیتی که نسبت به جوهرهای سالونت دارند آن است که دارای مجوزهای زیست محیطی می باشند. این موضوع بسیار مهمی می باشد که به کاربر این امکان را می دهد تا از دستگاه، حتی در محیط بسته استفاده نماید و بدون آن که نیازی به تهویه داشته باشد بدون نگرانی می تواند از این جوهر استفاده کند.

البته نکته ای که در اینجا قابل ذکر است آن است که هنوز اداره ی استاندارد آمریکا، جوهر دستگاه اکوسالونت را بدون خطر نشمارده است و به موارد مختلفی مانند رنگ آن و مواد شیمیایی که در آن به کار رفته است ایرادهایی را وارد کرده است.

قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و جوهر اکوسالونت

در صورتی که شما از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت استفاده می کنید بایستی یک سری موارد را در این خصوص بدانید  و همچنین اطلاعاتی در خصوص جوهرهای آن داشته باشید، تا بتوانید جوهری را خریداری نمائید که هم از لحاظ قیمت به صرفه باشد و هم کیفیت لازم را داشته باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار