برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به مطلب قبلی ذکر کردیم که جوهر اکوسالونت از جمله جوهرهایی می باشد که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از لحاظ قیمت بسیار به صرفه می باشد و دلیل به صرفه بودن آن ارزان بودن این جوهر نمی باشد، بلکه با توجه به ساختاری که دارد دوام دستگاه چاپ بنر را بالاتر می برد و این مهم ترین نکته در هنگام انتخاب دستگاه چاپ بنر می باشد.

با توجه به مواردی که قبلا ذکر کردیم، این به صرفه بودن قیمت عاملی است برای نیاز به چاپ کمتر و همچنین نتیجه ی کلی آن این است که هزینه کلی را کاهش خواهد داد.

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه هایی می باشد که برای چاپ بنرهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد همچنین این دستگاه کاملا از نظر هزینه اقتصادی می باشد به دلیل آن که در هنگام نصب این گونه از دستگاه ها نیاز به نصب تجهیزات مختلف نمی باشد. به عنوان مثال یکی از دستگاه هایی که برای این کار از آن استفاده می شود تهویه می باشد که شما می توانید در صورت خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت از آن استفاده نکنید. با توجه به آن که میزان تولید ترکیبات مواد آلی مضر در جوهرهای مورد استفاده ی این دستگاه ها کمتر می باشد پس با این حال می توان در صورت استفاده از این دستگاه چاپ بنر از دستگاه تهویه استفاده نکرد.

همچنین در صد بازیافت جوهرهای اکوسالونت بسیار بالا می باشد و می توان به راحتی آن ها را بازیافت کرد به طوری که جوهرهای معمولی که مورد استفاده ی دستگاه چاپ بنر می باشند چنین ویژگی را ندارند.

در صورتی که می خواهید تصمیم گیری نهایی را در خصوص خرید و انتخاب دستگاه بنر و جوهر مورد نظر خود داشته باشید مهم ترین موردی که بایستی در نظر داشته باشید آن است که اطلاعات مهم و مرتبط با هر سیستم را مشخص نمائید و آنگاه می توانید نوع دستگاه بنر مورد نظر خود و همچنین نوع جوهر را با توجه به نیاز خود انتخاب نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار