برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

تمامی مواردی که در مطلب قبل ذکر کردیم کاملا بر قیمت رنگ دستگاه چاپ بنر تاثیر گذار می باشند که این عوامل همان طور که ذکر کردیم شامل شرکت سازنده ی جوهر می باشد. در واقع یکی از مهم ترین نکات در خرید مرکب دستگاه بنر آن است که بدانیم آن جوهر را چه شرکتی تولید کرده است و آیا آن شرکت از لحاظ برندی معتبر می باشد؟ در صورتی که جوهر خود را از جایی خریداری نمائید که تولید کننده ی آن برند نباشد و از اعتبار خوبی برخوردار نباشد امکان دارد آسیب جدی به دستگاه چاپ بنر شما وارد کند. بنابراین بایستی حتما جوهر خود را از جایی خریداری کنید که معتبر باشد.

زرین مورد استفاده در داخل مرکب یکی دیگر از عوامل مهمی می باشد که در قیمت رنگ آن تاثیر گذار می باشد. همچنین پیگمنتی که برای آن استفاده می شود بایستی بدانید آیا چینی می باشد یا اروپایی؟

در هنگام تولید و سفارشات جوهر دستگاه چاپ بنر حتما بایستی به هزینه های گمرکی و حمل و نقل آن توجه ویژه ای داشته باشید و در واقع توجه به این موضوع سبب می شود تا بر هزینه های خود مدیریت داشته باشید.

تمامی این عوامل بسیار بر قیمت رنگ دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار می باشد.در صورتی که شرکتی مدنظرتان است تا از آنجا جوهر مورد نظرتان راخریداری نمائید بایستی بدانید آیا این شرکت تنها وارد کننده ی مواد رنگی و جوهر و متریال دستگاه بنر می باشد و یا در کار دستگاه چاپ بنر می باشد و همچنین کار فروش آن را نیز انجام خواهد داد. در صورتی که شرکتی را پیدا کردید که تنها کار فروش متریال را انجام دهد بایسیت بدانید این شرکت ها از تخصص کافی برخوردار نیستند و در واقع قیمت های پایینی هم برای محصولات خود ارائه می دهند.

در واقع شنا بایستی بهترین و با کیفیت نوع جوهر را برای دستگاه بنر خود خریداری نمائید و جوهری را خریداری نمائید که با تکنولوژی جدید تولید شده باشد و کاملا زیست محیطی باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار