برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

حتی اگر شما از بهترین دستگاه چاپ بنر هم استفاده نمائید اما جوهر مناسبی برای آن نداشته باشید آنگاه نخواهید توانست از آن دستگاه به خوبی استفاده نمائید و یا حتی اگر از جوهر مناسب و با کیفیتی هم استفاده نکنید آنگاه امکان دارد به دستگاه خود آسیب جدی وارد نمائید.

بنابراین بهتر است قبل از خرید دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود حتما درباره ی آن تحقیقات لازم را به عمل آورید، و برندی را خریداری نمائید که معتبر و با کیفیت باشد. در صورتی که جوهری را خریداری نمودید و از آن استفاده کردید و از آن راضی بودید می توانید برای دوره های بعدی استفاده ی خود از همان برند خریداری نمائید.

یکی از دلایل واضح و روشنی که می گوییم جوهر از ملزومه های دستگاه چاپ بنر می باشد این است که آن جوهر کاملا با هد دستگاه چاپ بنر سروکار دارد. به این معنا که هد دستگاه با کمک جوهر می تواند عملیات چاپ را روی بنر انجام دهد. اما عملکرد هد در بیشتر مواقع به نوع جوهر نیز بستگی دارد به این معنا که اگر جوهر مناسبی برای دستگاه استفاده نکنیم امکان دارد هد دچار خرابی شود و یا مشکلاتی برای آن به وجود آید.

به همین منظور یکی از فاکتورهایی که بایستی در هنگام خرید هد به آن توجه نمائید آن است که جوهری را خریداری نمائید که نوع آن کاملا با هد دستگاه چاپ بنر مورد استفاده ی شما هماهنگ باشد تا کارایی بهتری داشته باشد.

دانستیم که انواع مختلفی از هد وجود دارد که می توانید از آن استفاده نمائید مانند سیکو و کونیکا و .... بنابراین بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که به طور مثال جوهری که قصد دارید خریداری نمائید کونیکا می باشد پس دستگاه چاپ بنر شما هم حتما باید دارای هد کونیکا باشد. و یا اگر دستگاه چاپ بنر شما دارای هد سیکو می باشد بایستی جوهری مخصوص به هد سیکو خریداری نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار