برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به این موضوع حتما بایستی بدانید تا مرکبی را برای دستگاه بنر خود خریداری کنید تا با هد آن سازگاری داشته باشد و بتواند بهترین عملکرد را برای آن داشته باشد. هر جوهری که خریداری می کنید حتما باید مخصوص به هد دستگاه شما باشد و اگر بخواهیم در این مورد مثالی را برای شما بزنیم به این صورت می باشد که اگر در محیط چاپخانه ی خود و یا محیط کار از دستگاه چاپ اکوسالونت استفاده می کنید بایستی حتما از جوهر اکوسالونت استفاده نمائید.

دستگاه چاپ اکوسالونت نوعی دیگر از دستگاه چاپ بنر می باشد که دارای هد اکوسالونت است و جوهرهای مخصوصی برای این دستگاه چاپ وجود دارد که حتی دارای مزیت های بیشتری نسبت به جوهرهای معمولی می باشد.  در صورتی که می خواهید درباره ی مزیت های جوهر اکوسالونت مواردی را بدانید می توانید به مطالب قبلی مراجعه نمائید. اما بهتر است در این مطلب چندین مورد از این جوهر را به طور اجمالی برای شما بیان کنیم.

با توجه به آن که انواع مختلفی از جوهرها برای دستگاه چاپ بنر وجود دارد، اما جوهر اکوسالونت توانسته است به خوبی جایگاه خوبی را در بین دیگر جوهرها داشته باشد، زیرا هم دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد و هم توانسته است از لحاظ های مختلفی نظر مشتریان و مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

علاوه بر این موضوع این جوهر به عنوان یک جوهر سالم برای دستگاه چاپ بنر شناخته شده است و همچنین از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. از جوهر اکوسالونت بسیار برای صنعت چاپ بنر استفاده می شود و کاربرد آن امروزه افزایش یافته است.

در واقع مثال های بسیاری برای کاربرد جوهر اکوسالونت وجود دارد که آن را قبلا ذکر کردیم اما از آن می توان برای چاپ بنرهای مختلف و پوسترهای تبلیغاتی استفاده کرد و تقریبا بیشتر کسانی که در حوزه ی صنعت چاپ فعالیت های مختلف دارند، این جوهر را می شناسند و با آن کار می کنند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار