برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

استراحت دستگاه چاپ بنر و یا خاموش بودن آن به مدت چند روز یا حتی یکی، دو روز امکان دارد برای بسیاری از چاپخانه داران خسارت های بسیاری را به بار بیاورد که جبران آن سخت می باشد.

با توجه به آن که دستگاه بنر یک دستگاه بسیار ضروری و پرکاربرد در امر تبلیغات می باشد بنابراین بایستی حتما از آن به خوبی مراقبت نموده و همچنین در طول کار مراقبت های لازم را از آن انجام دهید.

اما در زمان هایی که دستگاه چاپ بنر در طی مدتی کار نکند و یا عملکرد آن متوقف شود  امکان دارد برای صاحبان بسیاری مشاغل فنی و صنایع مشکل باشد تا بتوانند در جهت رفع آن اقدامی انجام دهد تا خسارت های برآمده را جبران کند.

با این وجود یکی از مهم ترین نکاتی که در خصوص پس از خرید دستگاه چاپ بنر بایستی در نظر داشته باشید و بارها این موضوع قابل تاکید می باشد، مراقبت از این دستگاه بسیار مهم می باشد که از اهمیت به سزایی برخوردار است. با این وجود بررسی های به وجود آمده از دستگاه چاپ بنر به مدت روزانه یا هفتگی و همچنین سرویس های منظم آن به صورت دوره ای بایستی حتما انجام گیرد.

حتی در صورتی که دستگاه چاپ بنر بر اثر دلایلی دچار مشکلاتی گردید که می توان آن را ترمیم کرد بنابراین باید حتما اقداماتی در خصوص تعمیرات جزئی دوره ای آن انجام شود.

این ها موارد اصولی از کارهای انجام شده در خصوص مراقبت از دستگاه چاپ بنر می باشد که حتما باید رعایت گردد و در صورت رعایت آن نیز خواهید توانست به مدت طولانی از دستگاه چاپ بنر خود استفاده نمائید. پس سه مورد اصلی سرویس دستگاه بنر و نظافت آن و همچنین بررسی آن به طور منظم از اهمیت بالایی برخوردار است.

البته شاید در وهله ی اول این امر به نظر برسد که نظافت و سرویس و بازدید روزانه دستگاه چاپ بنر، باعث اتلاف وقت و صرفه هزینه ی بسیار می شود اما در صورتی که این کار را به مدت طولانی انجام دهید نه تنها عملکرد و راندمان دستگاه بالاتر می رود بلکه باعث افزایش سود آن نیز می شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار