برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در مطلب قبلی چندین مورد از مزیت های مراقبت از دستگاه چاپ بنر را ذکر کردیم و دانستیم که مراقبت و نگهداری از دستگاه بنر و همچنین نظافت و سرویس دوره ای می تواند مزیت های مختلفی نیز داشته باشد که در مطلب قبلی چندین مورد از آن را ذکر کردیم.

در واقع در مطلب قبلی سه مزیت اصلی از دستگاه چاپ بنر را ذکر نمودیم و دانستیم کاهش هزینه های ناشی از تعمیرات و تعداد توقف های ناشی از خرابی دستگاه از جمله مهم ترین مزیت های مراقبت و نگهداری از آن می باشد. و همچنین این امر نیز باعث بالا رفتن راندمان کاری و عمر مفید دستگاه چاپ بنر خواهد شد.

همچنین در صورتی که به طور موثر و مداوم به نگهداری و مراقبت از دستگاه چاپ بنر توجه ویژه ای شود آنگاه موجب خواهد شد تا هزینه های اضافی ناشی از تعمیرات طولانی و حتی تعویض قطعات نیز کاهش پیدا کند و این امر بایستی به صورت روزانه یا هفتگی نیز صورت بگیرد.

سرویس دستگاه چاپ بنر

در واقع بخشی از مراقبت و سرویس های دوره ای دستگاه چاپ بنر به وسیله ی اپراتور یا کاربر صورت می گیرد که کار نظافت و سرویس دوره ای دستگاه چاپ بنر را انجام خواهد داد. البته این نکته قابل ذکر است که این کار بایستی با نهایت دقت و حساسیت اپراتور دستگاه چاپ بنر صورت بگیرد و این امر کاملا به مهارت اپراتور بستگی خواهد داشت.

البته این کار هم به وسیله ی صاحب کارگاه یا دفتر چاپخانه صورت خواهد گرفت در صورتی که دستگاه های بنری یا یک دستگاه را خریداری کرده باشد و اپراتور را موظف نماید تا به این مشکلات کوچک و بزرگ و هرچند بی اهمیت هم توجه ویژه ای نیز داشته باشد.

توجه ویژه داشتن به کیفیت دستگاه چاپ بنر و همچنین نوع قطعاتی که برای دستگاه بنر به کار می رود و تجهیزات تشکبل دهنده ی ان نیز در هنگام خرید از موارد بسیار مهمی می باشد که بایستی در هنگام خرید به آن توجه گردد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار