برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

بنابراین پس از آن که مدتی از توقف دستگاه چاپ بنر و یا در طول توقف دستگاه چاپ بنر بایستی بداند چگونه با این ماشین چاپی کار کند تا آسیبی به آن نرسد.

زمانی که صاحب چاپخانه یا اپراتور دستگاه چاپ بنر بخواهد به دستگاه سرکشی کند ابتدا بایستی آن را روشن نماید تا برای تست دستگاه چاپ را آماده سازی نماید. پس از آن که دستگاه چاپ بنر خود را پس از مدت ها توقف روشن نمودید آنگاه می توانید عملیات شروع چاپ را انجام دهید و یا نکته ای که در اینجا مدنظر است آن است که حداقل از دستگاه چاپ بنر خود تستی برای چاپ بگیرید.

در واقع این کار شما نیز موجب خواهد شد تا جوهرهایی که درون هد دستگاه چاپ بنر باقی مانده اند به طور کامل از آن خارج گردند. پس از آن که عملیات تست چاپی از دستگاه گرفته شد آنگاه می توانید دستگاه چاپ بنر را خود کم کنید. در واقع این نکته را در نظر داشته باشید که این اقدام بایستی هرروز یا حداقل یک روز در میان صورت گیرد.

این اقدام خود نیز موجب میگردد تا هیچگونه آسیبی به دستگاه چاپ بنر وارد نگردد و دستگاه چاپ پس از مدت ها توقف به خوبی کار کند.

با توجه به آن که در مطالب قبلی درباره ی چاپخانه هایی صحبت کردیم که تنها 3 یا 4 روز به دستگاه استراحت می دهند اما عده ی دیگری از چاپخانه هایی وجود دارند که امکان دارد به مدت 10 روز یا حتی بیشتر با دستگاه چاپ بنرشان کار نکنند و به آن نیز استراحت دهند. در واقع می توان گفت این اقدام در مناسبت های خاص به خصوص در تعطیلات نوروز صورت خواهد گرفت که در مطالب بعدی درباره ی آن نیز بیشتر بیان خواهیم کرد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار