برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

دانستیم پیکولیتر واحد اندازه گیری می باشد که برای قطر پاشش مرکب دستگاه چاپ بنر به کار می رود و به همین دلیل از این واحد اندازه گیری برای دستگاه های بنر نیز بسیار استفاده می شود.

هد کونیکا 512i که یکی از پر سرعت ترین نوع هدهای دستگاه چاپ بنر می باشد دارای 30 پیکولیتر است و دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد. تکنولوژی این هد نیز در مقایسه با دیگر انواع مختلفی از مدل های قبلی آن نیز خاص می باشد زیرا از سیستم جدیدی برای تغذیه ی نازل ها استفاده شده است.

در مدل های قبلی تر هد کونیکا که در دستگاه چاپ بنر کونیکا وجود دارد، یک مسیر ورودی تغذیه برای دو عدد نازل ها وجود داشت که تغییراتی در مدل i آن نیز به وجود آمد. به همین دلیل این عامل نیز موجب گردید تا تغییراتی در خصوص هد کونیکای i به وجود آید که دارای دو ردیف نازل باشد.

سیستم تغذیه نازل هایی که در دستگاه چاپ بنر یک قطعه ی بسیار مهم محسوب می گردد خود عاملی بود که برای هر عدد نازل نیز یک مسیر ورودی برای جوهر نیز به صورت خاص وجود داشته باشد. مشخصاتی که برای این مدل از سیستم تغذیه نازل ها وجود دارد در داخل هد و در مقیاس نانو نیز وجود دارد.

یکی از دلایلی که هد کونیکای 512i دستگاه چاپ بنر به صورت خاص و منحصر به فرد از نظر تولید کنندگان و مصرف کنندگان شناخته شود، قابلیت های ویژه ای می باشد که برای یک ورودی جوهر نیز به کار رفته است که این پیش بینی شده است که بازار در زمان های بسیار نزدیک بسیار تحت تاثیر این نوع هد قرار خواهد گرفت و این به دلیل قدرت و کیفیت بسیار بالای هد دستگاه چاپ بنر کونیکا نیز می باشد و در صورتی که بخواهیم درباره ی ویژگی خاص این نوع هد موارد بیشتری را بیان کنیم خواهیم گفت که تمامی 1024 نازل این مدل از هد در دو ردیف قرار گرفته شده است و دارای کیفیت 30 پیکولیتر نیز می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار