برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع این امکان برای تمامی دستگاه های بنر وجود دارد تا محتواهای بنر را در اندازه ها و فونت های درشت به چاپ برساند. بنابراین می توان گفت این ویژگی مهم ترین اصل برای معرفی یک شرکت یا محصول آن برند می باشد.

رنگ

یکی دیگر از عوامل مهمی که در کارایی دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار می باشد رنگ می باشد که در این مطلب قصد داریم نیز به آن بپردازیم. رنگ یکی از عوامل مهم در چاپ بنر می باشد که اگر به طور مناسب آن را به کار ببرید و همچنین مطابق با فرآیندهای برندینگ باشد شما می توانید از دستگاه چاپ بنر راحت تر استفاده نمائید.

قاعدتا بسیاری از مدل های مختلف دستگاه چاپ بنر این قابلیت را دارند تا طیف های مختلف رنگی را به چاپ برسانند و در واقع استفاده از این گونه رنگ ها بیشتر به مهارت طراح بنر نیز بستگی دارد. طراح بنر نیز بایستی بداند از چه رنگ هایی و در چه سبک هایی استفاده کند، کاربرد رنگ های شاد در طراحی بنر می تواند در جذب مشتری  تاثیر به سزایی داشته باشد. اما از سوی دیگر با توجه به این موضوع که این کار می تواند برای تبلیغات مفید می باشد در واقع می تواند نتیجه ی عکس نیز بدهد و خطرناک باشد و یا حتی موجب دفع مشتری از آن تبلیغ گردد و به آن نیز توجهی نداشته باشد.

به همین دلیل نباید در طراحی بنر از رنگ های شلوغ در زمینه ی بنر استفاده نمود و همچنین نباید رنگ نوشته ها تند باشد زیرا باعث کاهش خوانایی بنر خواهد شد.

توجه به این جزئیات بسیار مهم دستگاه چاپ بنر می تواند باعث شود تا مشتری یا به کسب و کار شما علاقه مند گردد و آن را دنبال کند و یا با توجه به نحوه ی تبلیغات شما از آن دور گردد، پس با توجه به این موضوع توصیه ی ما به شما این است که از ظرفیت دستگاه چاپ بنر برای بهبود این ارتباط نیز استفاده نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار