برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

تنها درست کار کردن با این دستگاه و حرفه ای بودن اپراتور در زمینه ی چاپ آن نیز مد نظر نمی باشد بلکه می توان عوامل مختلفی را در نظر گرفت که حرفه ای بودن اپراتور را ثابت می کند. به این معنا اپراتور بایستی تمامی دستورالعمل های مربوط به مراقبت و نگهداری از دستگاه چاپ بنر را رعایت کند.

اپراتور دستگاه چاپ بنر باید پس از هربار استفاده از دستگاه چاپ بنر و در ساعات پایانی کار خود نیز نسبت به نظافت دستگاه چاپ بنر به خصوص هدهای آن نیز اقدامات لازم را انجام دهد. هد دستگاه چاپ بنر یکی از مهم ترین قطعات آن محسوب می گردد بنابراین باید به آن توجه بسیاری داشته باشید که هم از نظر سالمی و کارایی بتوانید آن را چک و بررسی کنید و هم از نظر تمیز بودن هد آن را بررسی نمائید. بنابراین شما می توانید کنترل لازم و بازرسی های معمول را روی دستگاه بنر خود انجام دهید و همچنین اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهید.

در صورتی که کارفرما یا چاپگر نسبت به سرویس یا نظافت دستگاه چاپ بنر توجه لازم را نشان دهد و دستگاه بنر را به طور روزانه مورد بازرسی قرار دهد امکان دارد مشکلات دستگاه بنر و آلودگی های مربوط به آن نیز کاهش یابد در غیر این صورت به این مشکلات افزوده خواهد شد و همان طورکه در مطالب قبلی ذکر کردیم خسارات غیرقابل جبرانی برای دستگاه به وجود خواهد آمد تا جایی که کارفرما ناچار می گردد برای رفع اینگونه از مشکلات هزینه ی بسیار سنگینی را پرداخت نماید.

سه حالت برای هزینه کردن دستگاه چاپ بنر وجود دارد و در صورتی که کارفرما دید بلند مدت و مدیریتی به دستگاه داشته باشد و همچنین صاحب دستگاه شخصی حرفه ای و کارآزموده باشد آنگاه می تواند این حالت ها را با هم مقایسه کند. صاحب دستگاه چاپ بنر بایستی دید فنی و مهندسی به ماشین خود داشته باشد.

حالت اول: زمانی را برای نظافت و رسیدگی به دستگاه چاپ بنر خود اختصاص دهد و در این زمان با دستگاه کار نکند و به سرویس نمودن آن بپردازد.

حالت دوم: زمانی است که صرف سرویس و نظافت بدون نظم برای دستگاه صرف می شود و این طول دوره بازه می تواند بیشتر از دستورالعمل استانداردی باشد.

حالت سوم: رسیدگی به دستگاه بنر در صورت بروز مشکلات حاد در صورتی که در مدت های قبل صرف این کار نشده باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار