برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

به همین دلیل امروزه بنرها یا پوسترهایی بسیار رواج پیدا کرده است که به صورت یک رو می باشند و با این حال می توان گفت دستگاه های اکوسالونت و یا انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر محبوب می باشند که چاپ یک رو را انجام دهند.

اما در این مطلب قصد داریم درباره ی دستگاه های چاپی صحبت کنیم که چاپ بنر را به صورت دو رو هم انجام می دهند. با توجه به این موضوع با وجود آن که در صنعت و تکنولوژی این گونه از دستگاه ها پیشرفت بسیاری به وجود آمده است بعضی از دستگاه های اکوسالونت یا دستگاه چاپ بنر قادر می باشند بنرهایی را با سایز بزرگ و همچنین به صورت دو رو نیز به چاپ برسانند.

این گونه از دستگاه های بنر دارای سرعت عمل کمی به نسبت دستگاه چاپ بنر با تکنولوژی ساده و یک رو دارند و همچنین قیمت آن ها به نسبت اینگونه از دستگاه ها بالاتر می باشد و می توان گفت چنین دستگاه های چاپی با چنین تکنولوژی هنوز در ایران باب نشده است. با این حال بسیاری از کسانی که در حوزه ی چاپ فعالیت می کنند، ترجیح خواهند داد از دستگاه چاپ اکوسالونت استفاده نمایند.

قابلیت های مختلف دستگاه چاپ بنر و اکوسالونت

یکی از موارد بسیار مهم در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر یا اکوسالونت آن است که حتما باید به قابلیت دستگاه خریداری شده توجه ویژه ای نیز داشته باشید. موارد بسیار مختلفی وجود دارد که جزء قابلیت های دستگاه چاپ بنر و یا اکوسالونت محسوب می گردد و حتما بایستی در هنگام خرید به آن توجه ویژه ای داشته باشید که شامل: استفاده از جوهرهای مختلف مانند سالونت و اکوسالونت که خاصیت حلال شدن در آب را داشته باشد، داشتن سنسورهای مختلف در دستگاه، برخورداری از بردهای دیجیتالی و همچنین فرمان پذیری مناسب و سرعت عمل بالای آن و سیستم تغذیه و رول جمع کن بنر و قیمت مناسب دستگاه بنر و ... .

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار