برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

چندین مورد از این دلایل شامل وجود نازل های کوچک، گران بودن جوهر مورد استفاده ی این دستگاه چاپ بنر و پوشش شیمیایی آن می باشد.

محیط استفاده از دستگاه بنر

به طور معمول جوهرهای سالونت یعنی جوهرهایی که حلال آن از نوع سالونت می باشد دارای مواد معطر و فراری می باشند که همین عامل موجب می گردد که این گونه از جوهرهای دستگاه چاپ بنر زود خشک شوند و در واقع مقاومت خوبی را در برابر نور آفتاب و آب نیز دارند که این ویژگی باعث آسیب رسانی کمتر به بنر چاپ شده می شود.

بنابراین بنری که با دستگاه چاپ بنر سالونت به چاپ برسد دارای مقاومت خوبی می باشد و بنابراین در برابر عوامل جوی نیز دوام بالاتری خواهد داشت، به همین منظور از این بنرها می توان حتی برای محیط های آزاد و سرباز نیز استفاده نمود به همین دلیل در سطح شهر و خیابان ها بنرهایی که نصب می گردند امکان دارد از چاپ سالونت استفاده شده باشد.

اما جوهرهای اکوسالونتی که برای چاپ استفاده می شود دارای خصوصیتی متفاوت می باشند و در واقع دیرتر از جوهرهای سالونت خشک خواهند شد. بنرهایی که با دستگاه چاپ بنر اکوسالونت چاپ می گردند، دیرتر خشک خواهند شد و همچنین در برابر شرایط جوی مانند نور آفتاب و آب نیز مقاومت کمتری دارند. به همین منظور بایستی برای اینگونه از بنرها از پوشش شیمیایی استفاده گردد تا آسیب کمتری به آن وارد شود و بهتر است از این بنرها در محیط های باز نیز استفاده نگردد. اما موضوعی که در اینجا قابل ذکر است آن است که جوهری که برای دستگاه چاپ بنر اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد ماده ی خطرناکی ندارد و با توجه به خواص شیمیایی که دارد به نسبت به جوهر سالونت اکوسیستم تر می باشد و می توان از آن حتی برای محیط های بسته هم استفاده نمود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار