برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع کیفیت تصاویر یکی از مواردی بسیار مهمی می باشد که مورد بررسی قرار می گیرد بنابراین حتما باید به آن توجه ویژه ای شود. در صورتی که تصویر با کیفیت خوبی در بنر با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ نگردد آنگاه نه تنها مخاطبان  را جذب نخواهد کرد بلکه موجب خواهد شد تا توجه کاربران تنها لحظه ای باشد و هیچ تاثیرگذاری بر روی مخاطب نخواهد داشت.

همان طور که قبلا ذکر کردیم انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر وجود دارند که در صنعت چاپ کاربردهای بسیاری دارند و یکی از این دستگاه ها، دستگاه چاپ اکوسالونت می باشد که در آن ها از نازل های کوچک استفاده شده است و این نازل ها در هد دستگاه به کار برده شده است. جوهر اکوسالونت یکی از مناسب ترین نوع جوهرهایی می باشد که برای این دستگاه بنر به کار می رود و با توجه به زیاد بودن و کوچک بودن نازل های آن نیز می توان تصاویری با کیفیت بسیار بالا و رزولوشن بالایی به چاپ رساند که این قابلیت نیز موجب می گردد تا بتوانید تصاویری با کیفیت بالا با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ برسانید.

اما تفاوت دستگاه های سالونت با دستگاه اکوسالونت در آن است که نازل هایی که برای آن به کار رفته است دارای اندازه ی بزرگ تری می باشند به همین دلیل تصاویری که با این مدل از دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسد دارای کیفیت پایین تری خواهد بود و در نمای نزدیک کیفیت خوبی ندارند و مناسب نمی باشند.

به طور معمول از دستگاه چاپ بنر سالونت برای چاپ تصاویر و نوشته های بزرگ استفاده می گردد اما در صورتی که قصد دارید بنری را به چاپ برسانید که تمامی جزئیات آن به خوبی نشان داده شود می توانید از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت استفاده نمائید و می توانید برای چاپ نوشته های ریز از آن استفاده نمائید. دستگاه اکوسالونت برای چاپ نوشته ها، تصاویر، دیاگرام و جزئیات تصاویر مناسب می باشند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار