برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در واقع عده ای از چاپخانه دارانی که به تازگی دستگاه بنری را خریداری کرده اند، این تصمیم را دارند که بدانند از چه دستگاه چاپ بنری استفاده کنند و در چه اندازه ای آن را تهیه کنند؟ و یا این که دستگاه چاپ خریداری شده را در کجا نصب کنند؟

در واقع توجه به محل نصب دستگاه چاپ بنر یکی از مهم ترین موضوعاتی می باشد که بسیاری از چاپخانه داران باید به آن توجه کنند. در واقع هر مدیر چاپخانه ای بایستی با توجه به اندازه و ابعاد محیط کارگاه، دستگاه بنر مورد نیاز خود را خریداری کند. در صورتی که محیط کارگاه کوچک باشد بهتر است از مدلی از دستگاه چاپ بنر استفاده کند که اندازه و عرض کوچکی نیز داشته باشد.

همچنین علاوه بر موضوع نصب دستگاه بنر، مورد دیگری که حائز اهمیت می باشد نصب بنر می باشد. در واقع محل نصب بنر چاپ شده یکی دیگر از مواردی می باشد که بهتر است به آن توجه گردد. بسیاری از بنرها و نوشته هایی که با تکنیک سالونت یا اکوسالونت به چاپ می رسند هر دو بنرها نیاز خواهند داشت تا به یک قاب فلزی یا چوبی متصل گردند و به کمک آن کشیده شوند.

اما این امکان هم وجود دارد تا بنرهایی که به وسیله ی دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند به طور مستقیم به دیوار، شیشه و یا سطح صاف دیگر متصل شوند و به آن بچسبند.

همان طور که در مطالب قبل ذکر کردیم معیارهای بسیار متفاوتی برای خرید دستگاه چاپ بنر وجود دارد که بایستی آن ها را در نظر داشته باشید، چه از دستگاه سالونت و یا اکوسالونت استفاده کرده باشید حتما باید به این معیارها توجه داشته باشید تا بتوانید دستگاه چاپ بنر مناسبی را خریداری نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار