برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ اکوسالونت تفاوت های بسیاری با مدل های مختلف دستگاه چاپ بنر دارد و همچنین با توجه به مشخصات فنی قوی و باثباتی که دارد، انتخاب بسیار مناسبی برای انجام چاپ های مختلف و همچنین سفارشات سنگین نیز می باشد. به همین دلیل بیشتر چاپخانه داران برای انجام سفارشات خدماتی خود که پر حجم می باشد از این دستگاه بنر نیز استفاده می کنند.

دستگاه چاپ اکوسالونت همان طور که از نامش پیدا می باشد با استفاده از جوهر بدون بوی اکوسالونت کار می کند و عملیات چاپ را بدین وسیله انجام خواهد داد. پس همان طور که ذکر کردیم یکی از مزیت های جوهر اکوسالونت در آن است که بدون بو می باشد و به راحتی می توان از آن برای محیط های بسته هم استفاده نمود.

جوهری که برای دستگاه چاپ بنر اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد، دارای مواد و ترکیبات بسیار جدیدی می باشد که این مواد کاملا عاری از ترکیبات آلی فرار می باشد و دوستدار محیط زیست می باشد.

این جوهر نیز به جوهر اکو معروف می باشد به دلیل آن که کاملا اکولوژیک و یا به بیان دیگر دوستدار محیط زیست می باشد.

مزیت های جوهر اکوسالونت

منابع تجدید پذیر

کاهش انتشار ترکیبات آلی فرار (VOCs)

قابلیت بازیافت آن به آسانی

کاهش هزینه های موجود و قیمت ها

دستگاه چاپ اکوسالونت دارای مزیت های بسیار بیشتری به نسبت چاپگرهای سالونت می باشد و همین عامل خود موجب شده است تا از آن بیشتر استفاده گردد.

به طور مثال گازی که از جوهر اکوسالونت منتشر می شود بسیار کمتر از جوهرهای سالونت می باشد به همین دلیل سمیت کمتری به نسبت جوهرهای سالونت خواهند داشت. از همین رو می توان به راحتی از آن در محیط کارگاه استفاده نمود. همین عامل خود موجب پاکیزه ماندن محیط کارگاه و صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

تصعید سریع جوهر دستگاه چاپ بنر یکی از سریع ترین راهکارها برای خشک شدن بنرها به موقع و همچنین ماندگاری چاپ آن ها می گردد. این امر نیز موجب می گردد تا استفاده از دستگاه تهویه ضرورت یابد و در صورتی که از دستگاه تهویه مناسب استفاده نشود آنگاه سطح رنگ بنر، تیره شده و سلامتی افرادی که در کارگاه مشغول به فعالیت هستند به خطر خواهد افتاد.

خرید دستگاه اکوسالونت نیازی به نصب سیستم تهویه هوا ندارد و از سویی دیگر با استفاده از این جوهر می توان هزینه ی انرژی کارگاه را که مربوط به گازهای نامطبوع و گرمایشی می باشد را کاهش داد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار