برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

ساختار دستگاه چاپ بنر مشابه بسیاری از دستگاه های چاپ می باشد که به صورت طولی هستند و دارای شاسی، بدنه اصلی و غلتک پیشران می باشند. اما نکته ی مشترکی که در بین دستگاه های چاپ مختلف وجود دارد، هد دستگاه چاپ بنر می باشد که از اصلی ترین و حیاتی ترین قسمت های یک دستگاه بنر محسوب می گردند.

موردی که در خصوص هد دستگاه چاپ بنر وجود دارد آن است که نه تنها نصب و راه اندازی هد دستگاه بنر از حساسیت بالایی برخوردار است بلکه نگهداری هد آن نیز، نیازمند دانش و تجربه ی به خصوصی می باشد که باید توسط یک تکنسین حرفه ای انجام پذیرد.

در مطالب قبلی ذکر کردیم قسمت مهمی از عملیات چاپی یک دستگاه چاپ بنر به سالم بودن هد آن دستگاه بستگی دارد، بنابراین در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر مورد نظرتان نسبت به سالم بودن هد آن نیز اطمینان یابید و دقت کافی در انتخاب آن داشته باشید.

با توجه به این که مبحث این مطلب در خصوص کاربردهای دستگاه چاپ بنر می باشد، در خصوص استفاده از دستگاه چاپ بنر سرعت و کیفیت دو مورد اصلی برای انتخاب و تحلیل دستگاه چاپ محسوب می گردند. این دو معیار یک رابطه ی الاکلنگی دارند که تاثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری و خرید یک دستگاه چاپ بنر با قابلیت های مناسب خواهند داشت و به همین دلیل باید مطالعه ی کافی و تحقیقات لازم در این خصوص به عمل آورید تا بتوانید دستگاه چاپ مناسبی را خریداری نمائید.

موضوعی که در اینجا قابل بیان است آن است که در صورتی که بخواهید یک تصویر با کیفیت و وضوح بالا را به چاپ برسانید، باید سرعت حرکت هد و همچنین غلتک آن نیز پایین باشد. برعکس این موضوع نیز صادق می باشد در صورتی که بخواهید بنری را به چاپ برسانید و نیازی به کیفیت بالایی نداشته باشید می توانید سرعت چاپ و حرکت هد را بالاتر ببرید و یا با اصطلاح دیگر چاپ با پس بالاتر زده خواهد شد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار