برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم هد یکی از قطعات مهم دستگاه چاپ بنر می باشد که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به میزان حساسیتی که این قطعه نسبت به جوهرهای مختلف دارد، معمولا طبق پروفایل خاص و همچنین دستورالعمل هایی که برای آن مدل از دستگاه بنر سازنده می باشد، نوع جوهر و میزانی که برای دستگاه چاپ استفاده می گردد و همچنین نحوه ی نگهداری و کنترل مقدار آن نیز شرح داده می شود که تمامی این نکات لازم است حتما توسط اپراتور و خریدار دستگاه چاپ بنر رعایت گردد.

به طور قطع این موضوع مشخص است که نمی توان برای هر مدل از دستگاه چاپ بنر، جوهرهای مختلف و نوع های متفاوت از آن را استفاده نمود.

با توجه به آنکه مدل های مختلفی از جوهر دستگاه بنر در بازار وجود دارد که می توانید آن را برای دستگاه چاپ خود انتخاب نمائید به طور مثال جوهر اکوسالونت برای دستگاه چاپ اکوسالونت استفاده می گردد که شخصی که با این دستگاه بنر کار می کند با توجه به شناختی که روی این دستگاه دارد می تواند جوهری متناسب با آن را نیز تهیه نماید.

با توجه به آلودگی های مختلفی که ناشی از بوی جوهر دستگاه چاپ بنر می باشد و همچنین رعایت نمودن اصول بهداشتی توسط کاربرانی که با این دستگاه چاپ کار می کنند و استفاده از تهویه مناسب در محل استقرار دستگاه، از موارد بسیار مهم دیگری می باشد که حائز اهمیت می باشد. دستگاه چاپ بنر یک ابزار بسیار پیشرفته ای می باشد که از فن یا خشک کن تشکیل شده است و همین عامل خود موجب می گردد تا بنر سریع تر خشک گردد و تصویر روی آن بهتر چاپ شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار